Wyciekły zdjęcia z nowej odsłony Assassin's Creed? Będą dwie gry?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Serwis Kotaku donosi, że jeszcze w tym roku dostaniemy dwie gry z serii Assassin's Creed! Wyciekły także pierwsze zdjęcia, które przedstawiają XVIII-wieczny Paryż!

Kotaku informuje, że redaktorzy otrzymali nowe informacje i zdjęcia od anonimowego źródła.

Pierwsza gra ma nosić podtytuł Unity (Jedność) i trafi wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksa One – logo tytułu zdobi tę wiadomość. Przygoda ma odbywać się (przynajmniej częściowo) w Paryżu – na zdjęciach możecie zobaczyć katedrę Notre Dame, Sekwanę oraz różnorodną paryską architekturę. Zdjęcia podobno pochodzą z bardzo wczesnej wersji produkcji.

Assassin's Creed: Jedność ma przedstawić wydarzenia rewolucji francuskiej, a bohaterem tej opowieści jest podobno Asasyn o imieniu Arno.

Drugi tytuł ma zadebiutować tylko na konsole siódmej generacji – PlayStation 3 i Xboksa 360 – i aktualnie projekt nosi kodową nazwę Comet.

Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych informacji dotyczących produkcji na sprzęty Nintendo.

Powyższe informacje pochodzą od „tajemniczego źródła”, jednak redaktorzy Kotaktu potwierdzają, że przynajmniej część z nich była już im znana, ponieważ stale otrzymywali szczątkowe wiadomości o nowej odsłonie od samych twórców.










 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Flaki prosze jeszcze olej... kazda nowa cześć spływa po mnie strasznie...
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hmm. Klimat w końcu trafia na właściwy tor. Chociaż postać asasyna i jego szata wygląda dość kiepsko.
 

Aizen30

Banned
Fajna grafa.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tak jak po mnie kazdy Battlefield... kazdy ma swoj gust

osobiscie podoba mi sie pomysl rodzielenia tego na 2 konsole bo wtedy jedni sie skupia na mocy nowych konsol a drudzy na starszych (i bedzie mozna zagrac w 2 asasyny) zamiast dostac jakiegos kiepskiego porta, i Francja jako miejsce tez wydaje mi sie dobrym pomyslem
 

kurczak80

Użytkownik
Użytkownik
Ogólnie to assasin mnie nie kręcił dopóki nie zagrałem w black flag.
Walka na morzu to świetny dodatek więc Francja raczej według mnie dobra nie będzie.
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Te assasyny niedługo będą co 2 tyg wychodzić :rolleyes-new:
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
</hate mode on>
Błehehehehe.... Call Of Gniot Ass Assin Creed.
Za dużo tego, tasiemiec się powoli z tego robi.

Krótko po premierze części drugiej mówili, że gra skończy się na AC3.
Wyszła czwórka i teraz to...
Ciekawe co będzie w AC5.
</hate mode off>
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ehh mam nadzieje, że to tylko fazy testowe i gra będzie jednak gdzie indziej.. Po screenach jakoś mi się nie podoba.. Ciekawe jaki będzie główny bohater?
Jak na chwilę obecną to mnie nie interesuje na tyle bym powiedział - muszę w to zagrać!
 

Emca

Użytkownik
Użytkownik
Te assasyny niedługo będą co 2 tyg wychodziły :rolleyes-new:
No coś ty, przecież z każdą odsłoną AC jest TYYYYYYYLE nowości, jak Ci się to może nie podobać? REWOLUCJA!

Nie przemawia to do mnie.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
czyli "Comet" to będzie qpa zrobiona tylko dla kasy.. już lepiej jej nie róbcie tylko skupcie się na next genach :)
 

masti1986

Użytkownik
Użytkownik
Skusiłem się wczoraj na Black Flag i jakoś do mnie nie podchodzi nudzi mnie więc odstawię tą serie już, ale kto co woli...
 

Matek17

Banned
Użytkownik
Za każdym razem ta sama śpiewka... Ktoś wam każe kupować tą grę??

Btw. Francja nawet ok. Może wreszcie coś dorówna Florencji...
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Jedyna słuszna trylogia AC jaka w ogóle powstała to od dwójki do Revelations, a Embers tylko zwieńczyło przygody Ezia. Wszystko co było później (i co będzie, bo takiego poziomu gry i fabuły już w życiu nie zrobią) to najzwyklejszy na świecie średniak, który nie ma czym przyciągnąć na więcej niż 2 godziny. Z drugiej strony, może by tak spróbować podejść 4. raz do Black Flaga i go w końcu przejść?
 

Do góry Bottom