1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycinianie boku w obudowie :)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez norbertino, Sierpień 7, 2009.

1. norbertino

norbertino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Więc tak :) w modingu znam sie tylko na wiatrakach i chłodzeniu. Teraz chce wyciąć dziure w obudowie i wstawić plexi i neony :) (żadnej gotowej aurory i zestawów dla X'a, to ma byc moj nie powtarzalny mod) a problem tkwi w jednym. Jak i czym wyciąć obudowe? Mam dostęp do wyrzynarki i wiertarki. Największym problemem u mnie to strach ze zepsuje obudowe :) ale co mi tam :D Co o tym myślicie i jak mam to zrobić? :)

Edit: Zapomniałem dodać ze malowałem obudowe na czarno sprayem (na matowy)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krett

Krett Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    siema widac ze nie masz za duzego pojecia o tym. Obudowe mogles pomalowac po wycieciu dziury, na 99% lakier odprysnie w niektorych miejscach. Jak masz jakis zaklad lakierniczy w poblizu to za pare zeta pomaluja CI profesjonalnie wystarczy zapytac, sam malowalem juz telefony kaski itp różni ludzie do mnie przychodza ;] Jak juz uprzesz sie na spray to zrob kilka warst wtedy moze nie bedzie za bardzo sie rysowac. Co do dziury otwor spróbuj wyciąc wyzynarka zacznij od srodka i sprawdz jak idzie, wyrysuj dokladnie miejsce ciecia przyjrzyj sie czy wszystko jest rowno i dopiero zaczynaj. Musisz kupic jeszcze uszczelke U -kształtna (wyglada jak litera U własnie :) ) i jakis klej kropelka moze byc najlepiej cos bezbarwnego i plekse grubosc według uznania. po wycieciu dziury pomaluj obudowe chyba ze stwierdzisz ze to nie konieczne, nastepnie przyklej uszczelke (rant obudowy wsadz w uszczelke), dotnij pleksi nie musisz jakos dokladnie niech bedzie z kazdej strony wieksza o około 1cm od dziury, mozesz wywiercic w niej kilka otworow wentylacyjnych jak chcesz. Pleksi przyklej od wewnatrz obudowy powinno byc ok. Neony ustaw jak uwazasz, nie wiem gdzie mozesz podpiac napiecie moze pod zasilanie DVD.

OSOBIŚCIE UWAŻAM ROBIENIE DZIURY W X PUDLE ZA GŁUPOTĘ ALE TO JUŻ TWOJA WOLA, NIE ODPOWIADAM ZA WYNIKI ALE MOZESZ DAC FOTO JAK CI WYSZŁO :D

4. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. norbertino

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Dobra ;) ciachanie wyszło jakoś takoś :# [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Myśle ze całkiem nieźle poszło :) Jeszcze kosmetyka pilnikiem a potem paierem ściernym :) więc prosze jeszcze nie oceniać.

6. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    no jak narazie dziwnie to wygląda :D ale i tak masz plusa za to że się odwarzyłeś :D

7. norbertino

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    ok :D chyba nieźle wyszło :D [​IMG] [​IMG] Co myślicie :) czy ładnie bedzie wyglądac jak panel(przód) i bok bedzie czarny a drugi bok bedzie złoty ? Niewiem jeszcze jak wkleic plexi :D ale coś wymyśle. Dzisiaj moze nie ale jutro napewno kupie plexe i zamocuje ją :) Na zdjęciach nie wygląda to zbyt dobsz :] ale w realu wygląda to super. Według mnie. Troche sie zmieniło od pierwszych cięć. Dodaje jeszcze fotki z prac tunignu :) moze komuś sie przyda :D [​IMG] [​IMG] [​IMG]

8. Krett

Krett Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    yo
    wymysliles juz gdzie podlaczyc zasilanie ?

9. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    ładniej wygląda niż na początku :D jeden czarny drogi złoty hmmmy :D trochę dziwnie lepiej dać cały czarny a pod plexa niebieskie lub czerwone diody ładnie mogą też wyglądać białe :D choć czarny xbox to taka kopia elite :D może lepiej jakiś unikalny kolor z grafiką ?? np. Niebieski , Srebny , Złoty ( CAŁY) :D i potem drukujesz wzór jakiś który ci się podoba bierzesz folie ( to chyba była folia :D) nakładasz na wydrukowana kartkę i wycinasz potem nakładasz na xa i sprayem dokładnie malujesz ;)

10. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
  11. norbertino

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Ja mam pomysła by to zrobić tak :) rościełem kabelki jak na fotkach :) do nich sie podemne z neonem :) a wiatrak kupie pod 24V i osobne zasilanie :) musze kupic uszczelke by wyglądało to jakoś z plexy :) jak taka oszczelka sie nazywa ?

Poleć forum