1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyczyść dysk bądź może być zarysowany

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kanji, Listopad 5, 2010.

1. kanji

kanji Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Posiadam konsole z LT 1.1 i ostatnio straciłem już z 10 płyt verbaitm. Normalnie masakra. Mój problem polega na tym, że nagrywam gry tak jak jest to opisane w IMGBURN, w abgx360 gry przechodzą weryfikacje, jest tylko jedno info na żółto Stealtch status uncertian... i mój problem polega na tym, że udało mi się dobrze nagrać bez problemu takie gry jak Monopoly i Mortal Kombat vs DC Universe. Następną grą którą chciałem nagrać był Batman: Arkham Asylum i tutaj zawsze jest jest problem przy nagrywaniu na 32%gry(podczas instalacji), a w BorderLands na 13% gry(tutaj to już się zawiesza na początku menu) a jak gram z płyty to zawsze w tym samym miejscu wywala mnie z gry, że xbox nie może przeczytać płyty bo może być zabrudzona, bądź też zarysowana. A to jest guzik prawda, bo wkładałem świeże płyty. Szlak mnie już powoli zalewa, bo nie mam w co grać na moim xboxie. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. yai

yai Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wykonczyles naped, poczytaj o tym w dziale sprzet

4. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    A płyty są dobrze wypalone? To wcale nie musi być wykończony napęd, skoro dwie gry działają.

5. kanji

kanji Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Raczej dobrze, nie wiem jak to sprawdzić, mnóstwo innych gier mi chodzi bez problemu, a konsola jest nowa, ma zaledwie 2 miechy. Nie wiem czy muszę zmieniać wave czy co. A może jakieś SS. Naprawdę nie wiem co źle robię.

Wczytywanie...

Poleć forum