1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyczyść laser na płytkach verbatim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez @siwy, Kwiecień 7, 2013.

1. @siwy

@siwy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupiłem używanego jaspera z wgranym lt3.0. Po tygodniu dokupiłem ihasha wypaliłem 2 gry Sniper Ghost Worior2 i nowego AssasinCreed-a i wszystko pięknie działa (gry xgd3). Następnie kilka gier mimo weryfikacji 100% w x-sie odczytuje że płyta nie obsługiwana albo by przeczyścić miękką ściereczką. Zaktualizowałem dasha do nowego. Nic to nie dało... Wczoraj podkręciłem laser ciągle kiszka. Co mogę jeszcze zrobić albo co robię nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    usunąć pamięć podręczną w opcjach dysku na początek

4. @siwy

@siwy Użytkownik Użytkownik