1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyczyść płytę szmatką.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez snah, Luty 20, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. snah

snah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem. Nagrywam gry nagrywarką Samsung SH-S182M I płytami EMTEC. Mianowicie chodzi o to ze gry oryginalne chodzą doskonale, a płyty nieoryginalne w kratkę: mianowicie gry np. CoD MW 2, GoW 1 i 2, Borderlands, UFC, itp. chodzą mi dobrze, ale taki DIRT 2, Mass Effect 2. Ma tendencję do przycinania się czasami. Początkowo myślałem że to kwestia słabej płyty, ale Bioshock i Army of Two działają dobrze, a ME 2 i DIRT 2 już nie. A są z tej samego krążka z płytami. Prosze po pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. uchaj

uchaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    może coś nie tak z plikami gry. ściągałeś te gry z neta tak??? to poszukaj innego źródła bo jeśli inne płytki działają to te też powinny

4. swistak1100

swistak1100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Myślę, że to kwestia obrazu płyty.. za każdym razem sprawdzasz każdy obraz płyty ABGX360?

5. snah

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no raczej nie inaczej :)... Zresztą, gdyby gra miała coś z plikami to by się psuła zawsze w jednych i tych samych miejscach (mam tak z CoD 4, ale GRID miał takie same błędy i chodzi jak nówka). Wiem że wyczyszczenie płytą czyszcącą dało efekty na krótki czas. W ostateczności pojadę na odblokowanie dysku, ale wolałbym teraz popróbować jakoś inaczej.

6. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Może to być wina nagrywarki która nagrywa z błędami ( za duża szybkość lub skoki bufora podczas nagrywania ) lub po prostu wyeksploatowana nagrywarka . Też tak miałem i wymiana nagrywarki pomogła .

7. snah

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmmm. W cenie 80 zł (tyle kosztuje w miare dobra nagrywarka) wolałbym odblokować dysk. :) dobra tam.

8. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Ostatnio widziałem na allegro nagrywarki Pioneer nowe za 49,90 + około 20 zł wysyłka . Nie wiem czy jeszcze są jak chcesz to sam poszukaj .

9. snah

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jakieś pomysły?

10. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/przeczysc-plyte-szmatka-help-44804.html

http://xboxforum.pl/konsoli-f23/blad-odczytu-wyczysc-plyte-szmatka-1005.html

http://xboxforum.pl/iso-f10/nagrywarka-jaka-kupic-7153.html

http://xboxforum.pl/sprzet-f27/blad-brudna-plyta-naprawa-regulacja-lasera-932.html

Otworzę jak nie znajdziesz odpowiedzi~~

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum