1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wyczysc plytke scierka...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mathes0015, Kwiecień 11, 2010.

1. mathes0015

mathes0015 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Witam posiadam x360 arcade..
    jest z 29-09-09r. Więc posiada liteOn v3.

Mój problem polega na tym "wyczyść płytkę miękką ściereczką, zresetuj konsolę" a problem mam tylko z FIFA10 mam ją oryginalną i zgraną na płytkę na verbatimke. Przed flashem konsoli miałem ten sam problem. Kuzyn ma 2 oryginalne fify i ma to samo. Nie posiadam dysku żeby zgrać sobie tą fife więc mam problem. Laser sprawdzany przy flashu jest czyściutki, inne gry działają mi bez zarzutu. Czasem trzeba poczekać kilka sekund żeby odpalić gre bo tak to czasami się konsola wiesza. Ale to nie tu jest problem. Czy te fify są zepsute? czy co w tym siedzi... Proszę o szybką odp.
    W inne gry mogę grać godzinami. Gdy nagrywam grę sprawdzam ją zawsze abgxem, nagrywam na verbatimkach, predkoscia 2,4x. Więc nie wiem co jest z tymi fifami! Z góry THX ;)!

@@EDIT:

chciałem jeszcze dodać ze gry sformatowałem konsolę tzn. Usunęłem wszystko z niej, raz mi odpaliło, a gdy nie miałem zflashowanej konsoli normalnmie wchodziło mi do menu i przy wchodzeniu piłkarzy na boisko ten bład mi się pojawiał a tak to przy wejściu do menu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Warsand

Warsand Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    musisz jeszcze raz nagrać, miałem podobnie w przypadku Dragon Age ( najprawdopodobniej napęd w kompie Ci siada)

4. virus666

virus666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Oryginały też nie działają?

5. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    a jaka predkoscia zgrywales? najlepiej nagrywac z predkoscia 2,4, wtedy masz najwieksza pewnosc ze bedzie ok

6. StrongSlinky

StrongSlinky Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    może coś nie tak z obrazem tej gry.

7. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Płyta prawdopodobnie nagrała się z błędami , nagraj jeszcze raz . Jeśli to oryginały to może płya jest porysowana ? Czy grasz z płyty , czy instalujesz grę na HDD ?

8. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak nie masz dysku to podlacz pendrive i zainstaluj gre na pendrive. Nie bedziesz tak niszczyl plyt.

9. mathes0015

mathes0015 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Da się na pendrive instalować gry ?Oo nie wiedziałem. A co do napędu w komputerze to jest w porządku bo nagrywałem już parę gierek i wszystko OK. Tylko fifa ma coś nie tak. Więc jeżeli zainstaluje grę na pendrive to będzie mi czytać jako dysk?

10. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    tak, tylko musisz miec dash 9199.

11. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    tak tylko przed tym musisz skofigurować pena... co do gry spróbuj nagrać jeszcze raz

12. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    poszukaj lepszy obraz od Icon lub czegoś tam znanego bo od jakiś ludzi to wywalają

13. Eddy.Adam

Eddy.Adam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Możesz też już nagraną płytkę przeskanować abgx'em. Jak wykryje błędy to do ponownego nagrania.

Wczytywanie...

Poleć forum