Wyczyść szmatką LT 3.0

Dimzad

Świeżak
Świeżak
Witam
Nie dawno przerobiłem konsole na LT 3.0. Od tego czasu nie mogę nagrać żadnej płyty. Na początku nagrywałem na esperanzie, ale nie chciało mi sfinalizować podczas nagrywania. Wkurzyłem się i pojechałem po verbatimy. Nagrało się, sfinalizowało. Niestety jak wkładam płytke to wyskakuje mi komunikat przeczyść płytę szmatką. Nie mam nawet obrazka gry, nie mogę wejść w opcje gry bo odrazu wyrzuca mnie dashborda. Nagrywane według poradnika. Chodzi mi dokładnie o gry: GoW: judgement i bordelands 2. Nie wiem czy mnie oszukali i coś zepsuli podczas przeróbki czy jak? Miał ktoś taki problem? Nagrywarka obsługuję ten program co trzeba, nie wyświetlał się komunikat trunance. Więc niby wszystko powinno działać...:apologetic:
 

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko robisz jak w poradniku ?
Jaką masz nagrywarkę?
 

Remix27

Banned
A gry przed nagraniem skanujesz abg360 z ustawiem autofix level 3 . Jak tak to laser w xie do wymiany lub nagrywarka do bani. Dla pewnosci kopie od kogos postestuj i orginaly chodza?
 

Dimzad

Świeżak
Świeżak
Starsze gry chodzą, jak jeszcze miałem nagrywane pod LT 2.0. Orginały chodzą, Nawet przerobiony Pro Evolution soccer działa. Nagrywarkę napiszę wieczorem. Bo ogólnie to robi to mój znajomy który trochę lepiej w tym siedzi niż ja, ale już nie wie o co może chodzić. Przez abx360 przepuszczał była ta weryfikacja udana na bank. W każdym razie co do nagrywarki to była w tej liście wymienionych co obsługuje IMB Burn żeby nagrywać te nowsze gry. Wcześniej też u niego nagrywałem gry (jeszcze na LT2.0) i każda bez problemu działała, więc nie wiem czy to może być winna nagrywarki... kopi mam średnio jak potestować bo nie znam ludzi co posiadają xboxa

edit

Teraz przeczytałem o wyczyszczeniu pamięci podręcznej. Może to pomóc w moim problemie? I czy usunie to moje savy? Bo już prawie kończe mass effect 2 (orginał i działa) i nie chciałbym ich stracić;p
 

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
Nie usunie ci Sav'ów.IMG Burn to raczej każda nagrywarka obsługuje chodzi o to czy ma w nagrywarce jesli ma IHas 124B Burner Maxa czyli zflashowana tą nagrywarke lub Burner Max Paylood przy zwykłej nagrywarce masz forumowy tutorial http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/.
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Tez tak mialem tym programem nagralem w 100% bez bledow i konsola mi nie widzi dlatego wywalilem ten program i nagrywam zwylka nagrywawrka ucinam 3% ostanie dziala z mp3 i instalka na dysk mozesz jedna gre sprobowac
 

Dimzad

Świeżak
Świeżak
nagrywaka ma numer sh-222ab, zgodna z tym co jest w burnermax payload tool --> wklejone z gg co mi kolego napisał
przed nagrywaniem nie używałem autofix level 3 tylko autofix level 2---> również wklejone to co napisał
widziałem ten poradnik, i zgodnie z nim starał się nagrać mi te płyty
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Dla LT+ 3.0 musisz nagrywać z AutoFix Level 3.
 

Velthar

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Miałem problem z czyszczeniem szmatką po lt2.0. Nie wiem czy jest to możliwe ale wypiąłem dysk z konsoli i ponownie go zamontowałem. Gra normalnie zaczęła działać.
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Widocznie nie robisz jak w poradniku, skoro masz inne ustawienia. W abgx masz komunikat, że dograł topologię? Skoro nie widać minaturki, to albo masz zły obraz albo źle nagrałeś.
 

Do góry Bottom