1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyczyszczone plyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cinek216, Styczeń 3, 2013.

1. cinek216

cinek216 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema dostalem przesylke z wyczyszczonymi plytami. 1 plyta jest jakas szara i pisze na niej "Bundle Copy" chodzi, lecz 2 plyta wyczyszczona.Jest w normalnych kolorach i nie chodzi lecz jest wyczyszczona ...

Co moze byc tego problemem ? I co oznacza "Bundle Copy"?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jackobzly

Jackobzly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Różnica między bundle copy a zwykłą kolorową wersją ze sklepu jest taka że ta bundle była sprzedawana w zestawie np. z konsolą .Dzięki oznaczeniu na pudełku "bundle copy" sprzedawcy nie mogą rozpakowywać zestawów i sprzedawać osobno. Obie wersje nie różnią się niczym od siebie. Ta kolorowa wersja pewnie to ta którą wysłałeś im do czyszczenia. Zapewne była uszkodzona to dali ci nową.

1 osoba to lubi.
  4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Wyczyszczone plyty

Mozna je sprzedawać. Lecz mają ten napis.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

5. cinek216

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak ja wyslalem im 2 orginalne (kolorowe plyty) a wrocila mi 1 bundle copy ktora chodzi a druga kolorowa oczyszczona ktora nie chodzi ... Moge ja wyslac ta kolorwa zeby mi zrobili kopie czy cos ?

@Jackobzly

Jak mogli mi dac nowe plyte za 10 zl ... Koszt czyszczenia 1 plyty to 10 zl.

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wlasnie nie wolno, kazde "bundle copy" ma takze na pudelku napisane "not for resale"

7. cinek216

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale ja mam org. pudelko a w nim bundle copy a mialem org plyte .... Zrobili jakas kopie czy mieli i dali mi nowa ? Bo juz nie rozumiem,dafuq ..

8. Jackobzly

Jackobzly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Po prostu dali ci bundle copy. Mieli na zbyciu egzemplarz z "bundle copy" więc ci go dali. Działa gra ? Działa. Więc nie wiem po co tu zbędne tematy zakładać

Wczytywanie...

Poleć forum