1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wydajność WiFI na Xboxie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez talar, Listopad 27, 2013.

1. talar

talar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Możecie mi podać jaki udało wam się uzyskać transfer po przez WiFi między xboxem a PC? Oczywiście 802.11n.
    Mam wrażenie, że mój xbox slim działa na 802.11g nie mogę przekroczy 2,5 mb/s przesyłając pliki. inne urządzenia w tej samej lokalizacji co X z tym samym routerem przesyłają się na miarę 802.11n.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. cichy341

cichy341 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Niestety bez kabla nie uzyskasz dobrego transferu. Podłącz xboxa i kompa kablem pod router i wtedy zobaczysz różnicę. Ja mam wtedy 10mb/s.

Wysłane z mojego LIVE za pomocą Tapatalk 2

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Po wifi idzie tak do 2 mb/s a czasami i gorzej, przy podłączeniu kablem spokojnie 10-12 mb/s :)
    Jeden kabel cię nie zbawi a będziesz miał 5-6 razy szybszy transfer.

5. talar

talar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak wiem miałem, podpięte kablem, mogę mieć nadal. tylko chodzi mi o faktyczną wydajność WiFi w xbox360. Zastanawiam się co powoduje taki spadek wydajność. I czy rzeczywiście xbox 360 ma WiFi 802.11n a czy tylko podane w specyfikacji. Cały sprzęt w domy działa na pełnym 802.11n transfer osiągam do 8 mb/s przy dużych plikach. Dajcie znać jak coś wiecie na ten temat konkretnego.

6. cichy341

cichy341 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Marne jest to działanie wifi w xbox, ściąganie TU idzie tylko 345 kb/s przy internecie 32MB.

Wysłane z mojego LIVE za pomocą Tapatalk 2

7. Lera1n

Lera1n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Daleko
    Ja pamiętam że jeszcze w te wakacje na routerze Netia HOTSPOT prędkość po wifi wynosiła 7.5mb/s wiec nawet nie chcialo mi się po kabel wstać (co tam 3mb roznicy myslałem). Teraz posiadając router UPC leci max 3mb/s więc cisne non stop na kablu.

@up na kablu też pokaże Ci 347kb/s

8. talar

talar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie o to mi chodzi, tego typu opinie. Zastanawiam się jak to rozwiązać, moim zdaniem nie wszystkie routery N synchronizują się z xbox-em, tylko działają w sieci WiFI G. Czekam jeszcze na inne przykłady tego typu, może coś się uda ustalić.

Wczytywanie...

Poleć forum