1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wydanie kasy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez damian7154, Styczeń 5, 2011.

1. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Mam jakieś 280 zł. Myślałem, żeby kupić GTA IV Complete Edition + UFC 2010. Kasa jest. Ale zastanawiam się czy nie uzbierać więcej żeby zamiast UFC 2010 wziąć EA MMA. Mógłby ktoś mi doradzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. theversus

theversus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Moim zdaniem lepsze Ufc i to bez względu na pieniądze. A jak widzisz jest tańsze dlatego jak najbardziej polecam zestaw gta + ufc. Nie ma sensu zbierać na eA MMA

4. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Pewnie znowu rozpęta się burza fanów jednego i drugiego tytułu, ale co tam. UFC.

5. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    Ja osobiscie polecam EA MMA, jesli doceniasz sztuki walki, chwyty to bardziej ci sie to przyda, niz UFC w ktorym sie leje krew po rigu i walisz piescia po powietrzu a przeciwnik dostaje.

Jak masz live sciagnij sobie demko tego i tego i ocen sam ;o.

6. beFamousx

beFamousx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków (;
    http://xboxforum.pl/gier-f12/ufc-2010-vs-ea-mma-70259.html

Wczytywanie...

Poleć forum