1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Wydzielone] Kulturalna dyskusja odnośnie administratorów i moderatorów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez petroz, Grudzień 29, 2011.

1. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Jeżeli chodzi o giełdę i bgszefa to (przynajmniej w moim odczuciu) są to dwie różne sprawy. Sam dostałem warna za spam w giełdzie i nie mam o to pretensji - są chwile w których nie można się powstrzymać przed ugryźliwym komentarzem. Po prostu dziwnym trafem sposób zwracania uwagi, czy też zachowanie wobec użytkowników tego forum, prezentowany przez bgszefa wydaje się być diametralnie odmienny (w negatywnym tego słowa znaczeniu) niż innych moderatorów. Moim zdaniem nie nadaje się on na moda, ale bynajmniej z faktu, że rzuca warnami na lewo i prawo - to jest obowiązek każdego moderatora i bez tego byłby tu po prostu burdel. :p

Oczywiście są to moje subiektywne odczucia, którymi chciałem się ze współforumowiczami podzielić. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    @^QwerTaj Dokladnie :D Chcialbym dobic do setki, mysle, ze mi sie uda :)

@petroz Szanuje uzytkownikow wprost poroporcjonalnie do tego jak oni szanuja regulamin.

Nikt jeszcze nie dostal warna za pierwsze przewinienie. Ale skoro widze, ze ktos spamuje w kazdym temacie, posty typu "za 300 to ps2 kup" , "widzialem w media expert za..." to sam jest sobie winny. Jak ktos raz cos takiego napisze to po prostu usuwam post i sprawy nie bylo. Sa tez jednak oryginaly co pisza znowu to samo + pretensje, ze "nieladnie to tak kasowac posty..." to chyba tylko uzalezniony od prozacu by nie zareagowal.

Na serio mozecie mnie nie lubic, dont care, ale przeczytajcie regulamin, a nie bede wam wadzil. Porste jak instrukcja mlotka.

PS.
    Ciesze sie tez, ze jesten najabrdziej znienawidzonym uzytkownikiem dla ludzi, ktorych nicki widze pierwszy raz. Schlebia mi to :)

4. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    A dlaczego nie ma opcji 'wszyscy wyżej wymienieni'? Nie obraźcie się, ale to forum to jeden wielki bajzel i żaden moderator nie ma się czym chwalić. Może niektórzy próbują jakoś zapanować nad tym całym harmidrem, który tu panuje, ale z marnym skutkiem.

5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Ja zaś szanuję ludzi tak, jak oni szanują innych.

Tak powinno być i z tym się zgadam.

6. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Skoro tak narzekacie to po co w ogóle siedzicie na tym forum? Ktoś was tutaj przykuł czy coś w tym stylu? Jest takie powiedzenie, które bardzo lubię (tak samo jak i jeden moderator on wie:D ) "nie podoba się? no to wyp...ad stąd".

Jak już Qwertaj zaznaczył (tak BTW co to w ogóle za nick :D ) temat jest raczej w formie zabawy aniżeli prawdziwego plebiscytu który ktoś będzie brał do serca (choć nie powiem, że nie obraziłbym się za wygraną w tym konkursie bo wiem, że również jestem bardzo nielubiany na forum).

Skoro panuje "burdel" : w lewym dolnym rogu każdego posta istnieje BARDZO PRZYDATNY PRZYCISK o etykiecie "REPORT" służący do zgłaszania postów niezgodnych z regulaminem a co za tym idzie nawet Wy jako userzy (no teraz to już my :D ) możemy się przyczynić do tego aby forum było lepsze. Moderator to też tylko człowiek, który nie jest nieomylny i wbrew powszechnie panującej opinii nie jest no lifem i nie siedzi na forum 26h na dobę (z wyjątkiem Jecha no ale on pocina w BF3 :D:D )

No to tyle, teraz dawajcie mi głosy :D

7. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Da się zrobić ankiete z zamkniętym tematem? Bo nie pamiętam.

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Zamykanie takiego tematu przypomina mi to, co się teraz dzieje u wschodnich sąsiadów. Fakt faktem, temat nie do końca na serio, ale jednak niektórzy chcą wygłosić swoje opinie i nie powinniście im tego zabraniać.

9. Deloran

Deloran Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Skoro bgszefowi tak fajnie jest przyjmować krytykę (moim zdaniem trochę odwraca kota ogonem, bo to naprawdę smutny fakt) to i jemu votenąłem, żeby było mu wesoło :) Tak więc jest najlbardziej i najmniej lubianym modem wg. mnie.

10. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    A co to za krytyka? Maslo maslane.

11. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Kiedyś ludzie narzekali na Touch!'a. Ba! Nawet pisali na niego skargi...
    Tylko za to, że robił to, co do niego należało. I robił to bardzo dobrze.
    Ci, co teraz płaczą, najwyraźniej nie zaznali ''warn, warn, warn i do kosza.'' :p
    Pozdro Touch! ^^

Sent from my U20i using Tapatalk

12. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Ktoś, kiedyś powiedział...
    "Szanuje Ciebie tak samo, jak Ty szanujesz regulamin" :) czy jakoś tak:p
    ...święte słowa

13. rekrut

rekrut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    hmm - nie wierze że autor tego konkursu nie przewidział takich konsekwencji, jeśli jest taka możliwość i zezwolenie administracji na wyrażenie przez wszystkich swoich odczuć względem któregoś z moderatorów/administratorów to wiadomo że to zrobi (i tak podejrzewam że duużżaa cześć osób tylko czyta ten wątek i ma to gdzieś, co się wydarzy potem z danym mod/admin - nasuwa się następne pytanie dlaczego ? - może faktycznie postępowanie któregoś z mod/admin ma na to wpływ ?) - też takie moje własne odczucie - jak zakupiłem xbox'a (data zbliżona do założenia mojego konta na Waszym portalu) byłem/jestem bardzo zadowolony dużo informacji etc etc - ba nawet chciałem zakupić X360 MANIAK (jako że moja branża to IT - chciałem wesprzeć kolegów) ale odszedłem od tego po kilku przeczytanych postach a raczej "gorzkich ripostach" ( a jak tak samo zrobiło kilkadziesiąt ludzi lub więcej - kasa poszła - szkoda ) Uważam że mod/adm dostając "głosy" jednak powinien zrobić "własny rachunek sumienia". Znam to z autopsji, użyszkodnicy potrafią wyprowadzić z równowagi, ale to nie powinno usprawiedliwiać osoby która jedna posiada większe przywileje.

między innymi taka wypowiedź jest zbędna - nie wszyscy tutaj są pełnoletni, rozmowa powinna obrać raczej inny kierunek - merytoryczny ?

14. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    JCK to powiedzial :)

Patrz - moj podpis.

Ogolnie mysle, ze mozna by zakonczyc temat tego jakim kto jest modem. Od zawsze instnieje na forum dzial w ktorym mozna zglaszac swoje zazalenia. Jednak i tak nikt tam nie zglasza swoich pretensji, a tym bardziej konstruktywnych. Natomiast w takich tematach jak ten, ktory powstal w zupelnie innym celu takie sytuacje nie sa rzadkoscia.

15. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Taka wypowiedź nie jest zbędna, określa moje stanowisko co do wizyt na forum.

A Ty jeśli naprawdę myślisz, że tym pisaniem coś zmienisz to gratuluję :)

16. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Zawsze warto próbować, czyż nie, bembenku?

17. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Skoro tak chcesz... mówisz i masz : )

18. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Ciężko głosować mi na tych których nie znam, bo tych co znam to akurat lubię. Żaden nie postraszył mnie banem, warnem i innym ustrojstwem dlatego się wstrzymuję

19. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  20. makyy97

makyy97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    PL
    popieram przedmówce...

21. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    True story. A czy moderator który wygra plebiscyt zostanie usunięty?

Poleć forum