1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wydziergana klata Brocka Lesnara na okładce WWE 2K17. Mamy datę premiery

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 28, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

WWE 2K17 jak zwykle wskoczy na rynek już jesienią razem z innymi sportowymi pozycjami. Na okładkowym ringu Steve'a Stone Cold Austina z zeszłorocznej edycji zmieni Brock Lesnar.

Brock Lesnar, mający na swoim koncie m.in. cztery zwycięskie tytuły WWE World Heavyweight Championship, jeszcze zaszczycony tym, że został twarzą gry:

Moja kariera polega na nieodpuszczaniu i wykorzystywaniu każdej okazji. Jestem podekscytowany możliwością reprezentowania sobą WWE 2K17 jako jej ambasador. To dla mnie zaszczyt być supergwiazdą WWE 2K17.

Gra wydana zostanie przez 2K Sports 11 października.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    okładka słaba pod względem graficznym a i jest kilka ciekawszych gwiazd na okładkę od Brocka

Poleć forum