1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wygasanie xbl gold.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MaciekPRO, Kwiecień 3, 2013.

1. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Cześć.
    Mam takie nietypowe pytanie odnośnie xbox live gold.
    Otóż chciałem kupić ową subskrypcję gold lecz gram na xboxie tylko w weekendy i chciałem się zapytać jak te dni są liczone zakładając że, kupuje dzisiaj (4.03.2013r) subskrypcję gold na 3 miesiące to liczy ona mi się do 4.06.2013r czy np tylko wtedy gdy xbox jest włączony?
    Słyszałem od kolegów którzy posiadają ten pakiet że kupowali np golda na 3 miesiące a grali około 5 miesięcy.
    Bardzo proszę o odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Liczy się cały czas. Czyli kupując dzisiaj masz golda do 03 VII.
    Jeśli grasz tylko w weekendy to polecam zdrapki 48h

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

4. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Chyba koledzy próbowali cię wkręcić :) Nie ważne czy grasz, czy nie grasz, abonament leci tak samo.

Wczytywanie...

Poleć forum