1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wygasł mi abonament xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez denis3998822, Sierpień 18, 2012.

1. denis3998822

denis3998822 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jakieś 2 dni temu wygasł mi abonament xbox live i może mi ktoś powiedzieć do czego nie mam dostępu i czy będzie pobierać kase albo coś ps . nie mam wpisanej karty kredytowej

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrZyChUelk

KrZyChUelk Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    No jak może pobierać kase jak nie masz podanej karty kredytowej ? Ludzie ruszcie trochę tymi głowami ; /

4. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie masz dostępu do youtube itp. poza tym nie możesz grać online to tyle. Nie będą pobierać żadnej kasy.

1 osoba to lubi.
  5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Nie będziesz mógł grać online, przeglądać youtube itp. Jak nie masz przypisanej karty kredytowej to MS nic Ci nie będzie pobierał.

1 osoba to lubi.
  6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum