1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wygląd samochodu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zgoncanawieze, Luty 23, 2015.

1. zgoncanawieze

zgoncanawieze Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    postanowiłem trochę odświeżyć wygląd swojego auta. najbardziej zależy mi na czujnikach parkowania i światłach led. zastanawiam się czy zaprowadzić auto do elektryka i powiedzieć co chcę czy lepiej kupić takie rzeczy w sklepie online i może wyjdzie taniej. myślicie że jak się zamówi większą ilość części to są dodatkowe rabaty ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Człowieku chyba pomyliłeś fora :>

o M a c z 0 S lubi to.
  4. ekonimistanastowe

ekonimistanastowe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ogólnie to nie wiem o czym teraz rozmawiamy? Masz fizycznie samochód, który stoi w garażu, czy może rozmawiamy o jakiejś grze, która wymknęła Ci się spod kontroli i już sam nie wiesz, czy to rzeczywistość, czy fabuła gry... To co da się łatwo stuningować w grze, nie wychodzi tak łatwo w realu. NIESTETY. Myślisz, że dodanie czujnika parkowania, to taka prosta sprawa?

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    dodanie czujnikow parkowania to jest bardzo prosta sprawa jezeli ktos ma minimalne pojecie o elektryce i troche zdolnosci i checi, sam tak juz wyposazylem 2 swoje samochody, jeden w oryginalny modul, jeden w uniwersalny, podlaczenie LEDow do jazdy dziennej pomijajac ich slaby wyglad i srednia przydatnosc tez nie nalezy do rzeczy trudnych ;)

6. Shkuli

Shkuli Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdynia
    Bardzo prosta kolego :) Do czujników dostaniesz schemacik co, jak i gdzie podpiąć. Ciężko to pochrzanić ;) A z ledami daj sobie spokój bo te do 200 zł to szmelc na 1 sezon. Jak chcesz lepiej zgłębić te tematy to poszukaj forum miłośników twojego modelu, tam na pewno dostaniesz o wiele więcej info, chyba że chodzi ci tylko i wyłącznie o nabijanie postów

7. xlc

xlc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jakie masz w ogóle auto? Jakie chcesz ledy? Jako dzienne (przód) czy jako tylne lampy?Ja w swoim aucie mam żarówki led wsadzone zamiast halogenow,tył narazie odpuscilem. Czujniki parkowania będę zakładał za ok 2-3tyg.Z tego co wiem to kwestia poprowadzenia i podłączenia kilku kabli czyli pikuś.Przerobilem cały system audio więc i z tym sobie poradzę :)

8. fanhorizon

fanhorizon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale po co ci czujnik parkowania?
    Ślepy jesteś czy nie umiesz jeździć?

Jak dla mnie zbędny bajer w zasadzie dodatkowa masa którą
    niepotrzebnie ciągniesz.

Chyba że chcesz wiejski tuning to wrzuć sobie ledy czujniki
    jak weźniesz w zestawie to na allegro za 9.99PLN kupisz z upustem.

To stjuningujesz furę wszystkie wieśniaki na wsi będą zachwyceni.

9. xlc

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli chodzi o czujniki to przez 5 lat jeździłem bez i dawałem radę! Ślepy nie jestem,jeździć raczej skoro od zdania prawka nie miałem stłuczki z mojej winy. A czujniki przydatna rzecz zwłaszcza jak się ma takie auto jak moje! Nie widać tyłu auta od klamek w tylnych drzwiach czyli ok 1-1,5m! Fanhorizon jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia w temacie to się nie wypowiadaj.

10. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    @fanhorizon@fanhorizon Ty chyba naprawdę chcesz się z forum pożegnać

imvho lubi to.
  11. fanhorizon

fanhorizon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No ciężko żebyś widział tył zza kierownicy.
    Sam piszesz że jeździsz 5 lat bez.

To wytłumacz mi po co ci ten czujnik?
    Żeby zaszpanować przed kolesiami że parujesz na czujnik?
    Albo co myślisz że jak czujnik zamontujesz to będziesz miał lepsze auto?

Wypowiadam się tam gdzie mam ochotę i nie podoba ci się nie czytaj.
    Do widzenia.

12. xlc

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sorry ale w kombi albo w autach typu golf wiesz dokładnie gdzie jest koniec auta nawet zza kierownicy chyba przyznasz mi rację? Nawet jeżdżąc Starami łatwiej było mi określić odległość przy cofaniu niż w moim aktualnym sedanem.Czujniki są przydatne i tyle w temacie.Nie mam 18 lat żeby przed kimś szpanowac a już napewno nie będę tego robić czujnikami

13. Shkuli

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdynia
    Racja czujniki akurat przydatny bajer, co do ledów jako dzienne poszukaj po forach motoryzacyjnych kiedyś widziałem temat jakiś philipsów za coś koło 300 zł, chińszczyzny nie polecam. A co do czujników to też poczytaj o interesujących ciebie modelach bo niektóre to też straszny badziew, który zaczyna przekłamywać po oberwaniu pierwszym błotem

14. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Czyli ja mając czujniki z przodu i z tyłu jestem inwalida? :p

Czujniki spokojnie zakładaj, przydają się szczególnie w mieście jak miejsca mało do parkowania, ewentualnie można pomyśleć nad kamera cofania, ale wtedy dochodzi jeszcze wyświetlacz itd.

Ledy do jazdy dziennej bym odpuścił, chyba że masz np w zderzaku miejsca na przeciwmgielne, to wtedy można dostać zestawy montowane w ich miejsce.

Jeśli chcesz coś jeszcze zmieniać to uważam że wizualnie jedynie co to ładna felga, tylko albo oryginał albo jakaś markowa bez bajerów, bo zbyt wymyślne śmierdzą kiczem na kilometr ;-)

15. xlc

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak zmienisz felge to i gleba by się przydała :D

16. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    taaa... i neony i wielgachny spoiler, pierwsza zima i polowa auta do roboty, tak samo jak plomby w zebach ;)

17. xlc

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Barman z tego co widzę to jedyne co przychodzi do głowy w wypowiedziach na forum to sarkazm.Jakby tego było mało sam jesteś wróżbita bo masz czarodziejską kulę.Co do felg i gleby to sam śmigam od 3 lat na 19 " i gwincie i żyje a moje auto się nie rozsypalo więc wydaje mi się ze nie masz pojęcia o czym piszesz.

Ostatnia edycja: Luty 25, 2015
  18. Shkuli

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdynia
    Ja mam oryginalne 17" i lekką glebę -30 przód -40 tył i autko wygląda super w porównaniu z tym jaka była koza :p Wożę nim rodzinę, nierzadko auto w pełni zapełnione, nic nie ocieram, czasem może osłoną pod silnikiem, ale to tylko przy krawężnikach, a tak to jazda jest bajka. Jakakolwiek gleba, fajne koła (czyt. nie chiński polerowany szit za pińćset) i ewentualnie pakiet dokładek DEDYKOWANY, ORYGINALNY do modelu auta i nic więcej wizualnie robić się nie powinno, bo potem mamy choinki na kołach :) Takie rzeczy jak czujniki parkowania to żaden tuning tylko ułatwianie sobie życia i jestem jak najbardziej ich zwolennikiem (chociaż sam nie mam, ale w hatchbacku parkowanie nie jest aż tak bardzo uciążliwe)

19. xlc

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No nareszcie normalna osoba się wypowiada :)

Ostatnia edycja: Luty 25, 2015
  20. szejkszejkszejk

szejkszejkszejk Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem w czym problem. chłopak się pyta po prostu, chce porady, a większość nie zostawia na nim suchej nitki... Bo inwalida, bo ślepy. Ludzie, nie potraficie wypowiadać się grzecznie i z szacunkiem?

21. xlc

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No właśnie o to chodzi że nie większość a 2 osoby które widzą problem w modyfikacji samochodu.

Wczytywanie...

Poleć forum