1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wygląda na to, że Xbox One dostanie w lipcu nowy kontroler

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 28, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft sypnął właśnie garścią informacji na temat nowego joypada, który trafi do "naszych" rąk już za około półtora miesiąca. Wydaje się jednak, że motywację do jego zakupu będą mieli jedynie miłośnicy multiplayera.

Głównym nowym elementem pada jest wejście jack 3.5 mm na słuchawki, które podobnie jak w DualShocku 4 znajdzie się na dole urządzenia. Ta informacja z pewnością ucieszy wszystkich miłośników rozgrywek sieciowych. W naszej galerii możecie zobaczyć obrazek prezentujący projekt kontrolera i rozmieszczenie wszystkich jego przycisków.

Nie wiadomo jeszcze czy joypad zaoferuje dodatkowo jakąś funkcjonalność, która wyróżni go spośród premierowego modelu. Gracze regularnie dopraszają się od Microsoftu o możliwość ładowania kontrolera bezpośrednio z konsoli za pomocą kabla USB. Patrząc jednak na projekt z poniższego obrazka, który zaciągnięty został z oficjalnej strony Xbox Support, raczej nie powinniśmy spodziewać się rewolucji. Poza dodatkowym wejściem jack nie ma żadnej różnicy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    LB i RB mnie irytują lepszy był pad od 360. Jeszcze krzyzak trochę dziwaczny ale do niego się idzie przyzwyczaić ale RB LB tragedia

Julian1916 lubi to.
  4. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Według mnie krzyżak jest lepszy niż w X360 lepiej się nim operuje i co najważniejsze nie ma możliwości wciśnięcia przypadkiem podczas gry wszystkich przycisków tak jak to było w poprzedniku.
    Dodatkowo wygląd jest dużo lepszy, w X360 wygląd krzyżaka przypominał przycisk z pegazusa.

Co do przycisków RB i LB również podpisuję się pod kolegą nie są tak dobre jak w X360 mam nadzieję że z czasem wyjdzie jakaś poprawiona wersja :)

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Czyli nie jestem jedynym posiadaczem XO, któremu przeszkadzają bumpery w padzie.

6. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mi takze przeszkadzają. Strasznie mi niewygodnie sie rzuca np. granatem w Codzie bo wciskajac bumper to ciężko mi kierować gdzie tego granata rzucić

7. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja tam Panowie nie mam problemu z bumperami, mnie denerwują nowe analogi, mają chyba wiekszy luz co utrudnia celowanie w FPSach, są trochę za wysokie i nie zbyt wygodne. Dużo wygodniejsze analogi mam w padzie do fona (co prawda mechanizm jest dużo gorszy ale chodzi mi o same nakładki na analogach)

8. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Bumpery to największa wada tego pada, grając w UFC myślałem, że zaleje mnie krew. Jack to dobry pomysł, widać MS próbuje już gonić Sony Bóg wie czym na tej generacji, ale na pewno wielu na tym skorzysta. Jeszcze mogliby dodać przycisk do funkcji share jak to jest na DS4.

9. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jak dla mnie pad od xo jest dużo wygodniejszy niż od x360 i nie mam z nim żadnego problemu co do nowego kontrolera jeżeli zmiana ma wprowadzić tylko i wyłącznie pojawienie się wejścia jack 3.5mm to szkoda pieniędzy gdyż i tak większość graczy używa adaptera audio

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

10. MastaChaZ

MastaChaZ Xbox One Xbox One Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Londyn
    o tak poprosze jacka i guzik share jak na ps4 , a bumpery są faktycznie słabe.

Wczytywanie...

Poleć forum