1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wygrałem konsolę parę pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adek-, Maj 21, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. adek-

adek- Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jak w temacie wygrałem Xboxa slima 4GB czarny mat z dwoma padami i Forzą 4

Najprawdopodobniej będę ją chciał sprzedać, ale zanim to zrobię to ją rozpakowałem i potestowałem Forzę na Dual Play'u, dodam iż konsolę nie podłączałem do internetu.
    Poczytałem trochę już tematów na tym forum zanim zadałem to pytanie i wyłapałem że mam dasha D:2.0.15574.0 - K: 2.0.15574.0 więc z tego co wiem nie najnowszego bo z drugiej połowy 2012roku

Moje 1 pytanie brzmi, czy jest sens podłączać ją do internetu przed sprzedażą? Chciałem sobie potestować trochę też opcję live ale boję się że gdy połączę ją i stworzę konto Live to zrobi się aktualizacja i raz cena konsoli spadnie, a dwa nie będę mógł później usunąć konta, bądź przypisze mi się forza do konta i osoba która ją kupi nie będzie mogła grać przez internet... chociażby dlatego że porobiły się jakieś osiągnięcia i jakieś magiczne punty G - na marginesie dają one coś gdy jest się pod netem?

Pytanie 2. Jest u nas wypożyczalnia gier, co też uczyniłem... czy pożyczone gry też mogą się przypisać do konta, czy w ogóle gdy jest podłączony live to nie warto nic odpalać z tych rzeczy, nawet choćbym sobie kupił tego używańca dla siebie?

Pytanie 3 czy jeśli już powyższe pytania będą na "podłącz neta" to czy jako microsoftowa konsola mogę przypisać konto live do hotmaila którego używam na Win8 jako konto główne i czy ewentualnie save będą się na nim przechowywać same w chmurze z automatu?

Pytanie 4 mam TV LG47 z 3d pasywnym, w konsoli jest opcja 3d i wyszperałem taką listę gier 3D Xbox 360 Games List | 3D Tested czy w grach które są tutaj wypisane tryb 3d uruchamia się w menu w grze, czy też samoczynnie przechodzę w TV na tryb 3d i konsola go łapie? Mam tylko Forzę i Naruto pierwszą część których nie ma na liście i trybu 3D nie widać w opcjach stąd pytam.

Pytanie 5 ostatnie, będę ją sprzedawał koledze za 650 zł, ale jeśli się rozmyśli to po ile mogę próbować sprzedawać tą konsolę na allegro po miesiącu używania? Bo nie ukrywam jeszcze chciał bym pożyczyć zobaczyć Gears of War 2 lub 3 na dwóch w kooperacji z DualPlay'em.

Przepraszam za ogrom pytań, ale to są pytania na które nie znalazłem odpowiedzi, albo odpowiedź nie była satysfakcjonująca.
    Z góry dzieki i pozdrawiam Adrian

PS znalazłem jeszcze takie coś jak zdrapki z punktami na allegro i gry również ze zdrapek, czy coś w ten deseń. Punkty zapewne do kupowania gier, a gra ze zdrapki przypisywana jest do konsoli i musi zostać pobrana, przy czym można ją kasować gdy miejsca mało i pobierać na nowo gdy wróci do łask, ale tylko na koncie na którym się ją aktywowało?

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wersja dasha nie ma znaczenia. Stworzysz konto które będzie tylko dla Ciebie i wszystkie osiągnięcia będą tylko Twoje, nie ma to wpływu na nic w konsoli, przed sprzedażą zrobisz reset ustawień i będzie jak nowa. Odnośnie gier i przypisywanie ich do konta to tylko jeśli gra posiada online pass, przepustkę sieciową jest to powiązane z Twoim kontem ale gra nawet bez tego będzie działać później wszędzie indziej (gry za msp i ze zdrapki już nie).
    Savy są w konsoli zrobisz reset znikną, punkty G są przypisane do konta i jak kiedyś zalogujesz się na innej konsoli i odzyskasz konto one też powrócą.
    Odnośnie 3d to gry automatycznie powinny się w tym trybie włączać.
    Gry kupione za punkty itp możesz dowolnie pobierać i kasować są przypisane do twojego konta. Jak coś pominęłam to widocznie mało istotne. Graj testuj i jak dalej chcesz sprzedać to sprzedawaj a jak Ci się spodoba to pewnie zostawisz sobie.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. adek-

adek- Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prosto szybko i na temat dziękuję Ci bardzo.
    Odnośnie dasha to podałem z myślą o ewentualnym następcy konsoli który być może będzie chciał ją przerobić, słyszałem że jeśli nie są, to przynajmniej kiedyś były problemy z przeróbkami na najnowszym sofcie. A co za tym idzie zmniejszenie jej ceny.
    Jeszcze jedno pytanie, mam dysk od laptopa na Sata i czy mogę dokupić obudowę na allegro i zamontować w konsoli?
    Konsola jak mówiłem slim i znalazłem taki dysk XBOX 360 Obudowa na DYSK HDD slim wewnętrzna (3239557433) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Z góry dziękuję!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum