1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyjaśnienia w sprawie bana.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mr. Napletek, Maj 1, 2012.

1. Mr. Napletek

Mr. Napletek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Niestety na tym forum panuje coś dziwnego. Po dostaniu bana na stałem użytkownik nie ma nawet prawa wyjaśnienia i rozmowy z osobą, która tego bana mu dała. Jest możliwość kontaktu z adminem, ale ten oczywiście nie odpiszę i można czekać w nieskończoność.

Dostałe bana za to, że forum nie toleruje piractwa. Nigdzie w żadnej mojej wypowiedzi mowy o chęci piracenia nie było. Chciałem kupić tylko konsole, która jest przerobiona. Nawet pisałem do użytkownika DEXTER, że chce od niego kupić gry PGR4 i Burnout Paradise (możecie zapytać lub może on to potwierdzić).
    To, że chiałem kupić przerobioną konsole nie oznacza, że chce piracić.

Sam jestem moderatorem, na forum polygami czyli serwisu większego niż xboxforum i nigdy w ten sposób nie nadużywalem władzy moderatorskiej. Proszę o napisanie mi od kogo moje konto: "napletek" dostało bana i dokładne wyjaśnienie.

To niedorzeczne, aby na forum ludzie z powodu złego humoru nadużywali władzy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Ja ci dałem bana, powinieneś się wstydzić pisząc tego posta, twoja oferta brzmiała mniej więcej tak "kupię konsolę przerobioną z gratisami" trzeba być idiotą by nie wiedzieć o co chodzi. Ban za multikonto...

Wczytywanie...

Poleć forum