1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyjasnienie mojej sytuacji z daahem, przerobka.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Grisza, Grudzień 11, 2011.

1. Grisza

Grisza Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarosław
    Witam, mam maly problem poniewaz posiadam Xboxa 360 Arcade z napedem LiteOn i gdzies w pazdzierniku ubieglego roku przerobilem go(tzn. ktos dla mnie przerobil) do LT bodajze 1.6. Od tego czasu nie aktualizowalem przerobki. Gralem w gry jedynie offline. Niestety dzisiaj zaktualizowalem dasha do najnowszego i konsola wykrywa gry jako filmy czy cos w ten desen. Wyglada na to ze nie wykrywa przerobki. Co powinienem zrobic? Da sie jakos przywrocic wczesniejszy stan rzeczy? Powinienem czekac do LT 3.0 i wtedy zaktualizowac przerobke? Sorry ze tak chaotycznie i malo profesjonalnie ale nie siedze za bardzo w tych tematach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grisza

Grisza Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarosław
    Dzieki za szybka odpowiedz. A o co chodzi z tym abgxem? On jest jakos powiazany z LT? Bede musial go sam wgrac?
    A tak swoja droga to aktualizacje do najnowszego LT mozna wykonac samodzielnie? Bo stracilem kontakt z osoba ktora to przerabiala a nie usmiecha mi sie wysylac tej konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum