1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyjaśnienie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hokej87, Marzec 23, 2010.

1. Hokej87

Hokej87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Czy ktoś mi może konkretnie i szczególowo wyjasnic 1 rzecz.Mianowicie mam x360 z przerobka Ixtreme 1.61NXE i teraz jak sobie sciagne jakas nowa gre np.FFXIII,Battlefield BC 2,to do tego cos jeszcze potrzebuje n.active.iso czy cos?czy poprostu wypalam i gram.Bo narazie wypalilem Prison Break i wogole nie widzi tej gry xbox.

2. Lotnik421 Xbox One

3. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jeżeli masz 1.61 to wszystkie gry z wave 4 powinny bez problemu ci się odpalić - a jaki jest komunikat gdy włożysz płytę do napędu ? Może źle nagrana płyta na czym nagrywałeś i z jaką prędkością / albo obraz zepsuty, sprawdzałeś w abgx ?

4. Hokej87

Hokej87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nagrywam na Verbatimach predkoscia 2,4x w Clone CD.Komunikat zaden nie wyskakuje tylko przechodzi na biały ekran z napisami i pisze,zebym wlozyl płyte z grą.Active.isonie moge tez wypalic,bo jak wypalam w ImbBurn to wypala sie do 99% i tak zostaje płytka sie kreci czas leci,a wypalanie sie nie konczy...

5. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    moze gra byla juz spatchowana z wave4 na 3. Wtedy musisz uzyc activate.iso.

Czy gra ma poprawny i niepatchowany wave mozesz sprawdzic ABGXem

rozwiazanie nr2: wgraj sobie ix1.61NS, wtedy wszystkie gry ci beda zawsze chodzily, bez wzgledu na wave i patch.

6. zmysl84

zmysl84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hokej87 - a ile czekałeś przy nagrywaniu obrazu Activate.iso ?

Ja jak nagrywałem, to też troszkę czekałem przy samym końcu (z kilka/naście minut).
    Obraz ma przeszło 200MB, a nagrywało jakby całą płytę DL (podejrzewam, że ją jakoś wypełniało do końca).

7. Zozozl

Zozozl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bajki
    Najniższa prękość i sprawdż abgx czy to ta gra a i czy ma vave 4

8. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Mi 40 min na 99% stalo w activate, takze cierpliwosci :)

Wczytywanie...

Poleć forum