1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyjdzie czy nie :D

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez kerix, Czerwiec 17, 2009.

1. kerix

kerix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wasz wszystkich :)
    Mam do was małe pytanie czy w najbliższym czasie wyjdzie soft do xboxa za pomocą którego będziemy mogli oglądać filmy na konsoli bez podpinania do internetu?
    Z góry i z dołu . dziękuję :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów
    wątpie... kodeki pobierają się po podłączeniu ixa do netu... Może w niedalekim czasie jak standardem będą dyski (niektórzy dalej jadą na wpinanych memorkach)... Przecież microsoft już miał problem z wielkością "new xbox experience"...

4. kerix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm ok . A ma ktos z was tutaj odtwarzacz hd dvd do xboxa360 jak tak to jak sie sprawuje?

5. vaster669

vaster669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Silent Hill
    ja mam ,sprawuje sie wysmienicie,pare filmow uzbieralem,za grosze mozna dostac.
    jednak blu-ray wygral ta wojne i na nim filmy ogladam.hd dvd mi sie mozna powiedziec kurzy,raz na 2 miechy jak jakis film kupie to dobrze.

6. kerix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A powiedz mi jakie to odtwarza formaty i czy mozna z niego korzystac bez podpiecia do internetu ,oraz czy czyta kopie.

7. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    1. Odtwarza filmy HD-DVD, to chyba jasne? Do reszty wykorzystujesz xboksowy napęd.
    2. A jak myślisz?

8. kerix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    yy no właśnie o to chodzi ze nie mogę podpiąć xboxa do internetu dlatego chce kopic te dvd ,bo br na razie mi nie potrzebny.
    Chodzi mi o to czy odtwarza avi , divix'y wiesz o co chodzi .
    No chyba ze lepiej kupić jakis zwykły odtwarzacz dvd

9. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Kup se zwykły odtwarzacz DVD, bo Xbox odtwarza filmy w Divx itp ale juz napisów nie także bez dobrej znajomości angielskiego pewnie odpada takie rozwiązanie.

10. bliss

bliss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    btm
    caly problem z tym ze NXE musi byc dokladnie taki jak sobie tego zyczy m$ nie mozna w niego w zaden sposob ingerowac, bo za kazdym razem przy polaczeniu z netem sprawdzana jest jego wersja... z jednej strony to dobrze bo kazdy ma aktualny soft i nie ma bata ze jakas gra nie pojdzie po necie bo odpowiednei latki sa dogrywane, ale z drugiej jest to bardzo malo elastyczne i nie daje zadnego pola do popisu developerom ktorzy mogliby implementowac w to cudo wlasnego oprogramowania... maszyna niestety sie marnuje 3 rdzeniowy procek grafa tez na poziomie zal ze filmow mkv ktorych tak pelno w sieci nie mozna swobodnie poogladac....

11. kerix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ok to dzięki wielkie, to jednak kupie sobie zwykly odtwarzacz;) , a powiedzcie mi jeszcze jedno ;) ma ktos może Toshiba hd-dvd E1? za 300zl jest na allegro uzywana jak sie sprawdza i wogole;)
    Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum