1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyjście audio plus jakość HD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez deadamf, Sierpień 27, 2011.

1. deadamf

deadamf Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć.
    Od razu pisze, że szukałem, czytałem i nie znalazłem odpowiedzi, czytałem coś o rozkręcaniu kabla aby zmieścić dwa pod sobą, ja jednak nie musiałem tego robić bo mieszczą się bez tego.

Problem mój polega na tym, że zmieniłem telewizor na Thomson 46 cali, który nie ma wyjścia audio, tak miałem wcześniej wzmacniacz podłączony.
    Jakość dźwięku w tym tv jest co najmniej kiepskawa, dlatego chce to puścić przez wzmacniacz stereo.

Kupiłem taki kabel w mediamartk bo był od ręki:
    Akcesorium HAMA Kabel połączeniowy XBOX 360 - HDTV Component HQ 39924 Media Markt
    Podłączam dwa wyjście audio przez "czincze" do wzmacniacza i bajka dźwięk jest super, ale wtedy podłączając obraz przez component, jakość kiepskawa, napisy lekko rozmazane(trudniej czytelne) i jakoś to takie nie w pełni HD.

Próbowałem na raz podłączyć kabel HD i component, ale wtedy konsola głupieje i nic się nie pojawia, po odłączeniu któregokolwiek obraz jest.

Chciałbym mieć obraz w jakości HD i wyjście audio stereo do wzmacniacza.

Prosiłbym o rade co z tym zrobić, wydałem fortunę na kabel który w sumie nie jest mi potrzebny :(

Jeżeli taki temat był to przepraszam i proszę o wskazanie.

Wczytywanie...

Poleć forum