1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wykasowana przeróbka

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez gunik, Marzec 18, 2014.

1. gunik

gunik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich. Posiadam xboxa 1, miałem zrobiony ,,softmod,, coś mnie podkusilo i zaistalowalem
    SlaYer's Auto-Installer ,wczesniej zrobilem backup z poziomu plytki. Dałem nową instalke,wszystko pieknie ladnie,resetuje konsolke i......lipa oryginalny dash.brak przerobki,plyta z autoinstallerem nie wchodzi ;(
    Czyżby się wykasował mod? Muszę teraz zrobić wszystko od początku jak ze starym dyskiem??
    Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. gunik

gunik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    juz sobie poradzilem, ale mam 2 pytanko.jak daje new stall to mam 2 opcje.upgraded hdd i retail hdd
    którą wybrać?obie usuwają mod?

4. MrMajst3r

MrMajst3r Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli używasz starego Slayers (2.7) to jest on przeznaczony tylko dla konsol przerobionych modchipem/TSOP.
    Wybranie opcji RETAIL HDD spowoduje instalację dasha, aplikacji na partycji E, a UPGRADED HDD na partycji F.

Na konsoli z softmodem możesz użyć nowego Slayers 3.3.

Wczytywanie...

Poleć forum