1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wykorzystanie darmowego konta Gold bez posiadania PayPal i karty kredytowej...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez px3, Maj 19, 2012.

1. px3

px3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Posiadam najnowszy dashboard, a moja konsola ma w zanadrzu jeszcze jedno konto Gold (darmowe), lecz mozliwe do wykorzystania jest ono tylko w przypadku tworzenia nowego konta. Probowalem zmyslac numery karty kredytowej, lecz wyswietla sie komunikat o niepoprawnym numerze. Czy jest jakas mozliwosc wykorzystania tego konta bez podawania numeru karty kredytowej i bez PayPala? Dziekuje z gory za odpowiedz.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nadrayson

Nadrayson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Mi się udało raz założyć konto bez podawania numeru karty i paypala na regionie japońskim możesz spróbować lecz nic nie gwarantuje.

4. px3

px3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podobno zmieniajac region na USA mozna zmyslec numer karty bankowej i jakos przejdzie, chociaz wczoraj byla nowa aktualizacja i pewnie to poprawili (tak mi sie wydaje).
    A tak w ogole - jak zmienic narodowość? Wystarczy zmienic kraj na USA, a potem zlozyc nowe konto i starczy?

5. toki95

toki95 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Podbijam pytanie, tez mnie to interesuje.

6. Nadrayson

Nadrayson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    W systemie zmieniasz region na USA zakładasz nowe konto na xbox.com z narodowością USA i tyle. A i zmieniasz język na Angielski.

7. px3

px3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przez xbox.com nic nie da, bo darmowe konto jest "na konsoli". Jezeli zaloze konto na xbox.com to bede mogl ew. kupic konto Gold, a przeciez mam do wykorzystania darmowe.
    Kombinuja jak cholera, bo kiedys nie trzeba bylo podawac zadnych danych.
    W innym temacie przeczytalem, ze mozna zmyslec numer karty kredytowej, ale w przypadku regionu PL nie da rady. Moze w USA sie da... Szczerze powiem, ze nie mam juz sily kombinowac.
    Nawet majac zdrapke na konto Gold trzeba wpisywac numer karty kredytowej albo PayPal. Zalosne...

8. IceType

IceType Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    London
    Chlopaki nie radze wam sie bawic w kupywanie darmowe ''gold member'' bo jeszcze pozniej Microsoft sie zorietuje i wtedy bedziecie mieli lipe.

9. toki95

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Chodzi tutaj o darmowy miesięczny abonament przypisany do konta po kupnie konsoli. Wcześniej aby go uruchomić wystarczyło założyć nowy profil i podpiąć do neta. Teraz każe wpisywać jakieś PayPale ale słyszałem ze można to ominąć. Pytanie jak?

10. Józef Boniowski

Józef Boniowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rawicz
    podłączam się do tego pytania da się to ominąć ??

11. px3

px3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podobno jest mozliwosc zalozenia nieprawdziwego PayPala. Ja dzisiaj sie juz w to nie bede bawil. Niech ktos sprawdzi i da znac czy tak da rade.
    Druga mozliwosc - ustawic kraj na USA i sprobowac wpisac nieprawidlowy numer karty kredytowej (w przypadku kraju "Polska" nie da rady). Podobno tez tak mozna.

12. kornelx

kornelx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ma ktoś już rozwiązanie? Bo też chciałbym sobie pograć a nie mogę, bo nie mam karty :/

13. Oddsoul

Oddsoul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ma takiej możliwości - od razu przy nawet poprawnym numerze karty wywali wam błąd, że nieprawidłowe dane. Po prostu na bieżąco jest wszystko sprawdzane i nie da się tego ominąć, bynajmniej na chwilę obecną. Wszystko musi zostać zrobione drogą legalną. Założenie Paypala i zweryfikowanie go w banku to nie takie straszne jak się wydaje, jest to proste i do zrobienia w ok. 2-3dni, ale tutaj już wszystko zależy od tej dziadowskiej firmy. Jeśli nie macie konta w banku, poproście rodziców - za to się nic nie płaci, nic samo nie pobiera. Jak będziecie takie konto mieli - możecie śmiało próbować trialów przy zakładaniu konta, pod warunkiem, że od razu po aktywacji wejdziecie na xbox.com i wyłączycie automatyczne odnawianie, bo jak wam zacznie ciągnąć kasę po miesiącu z konta Paypal, to to się w głowie nie mieści.

14. px3

px3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jednak po najnowszej aktualizacji nie ma juz zadnej mozliwosci, bo wczesniej podobno mozna bylo zmienic kraj na USA i wpisac jakis wymyslony numer i to przechodzilo. Pozniej tylko usunac ta karte przez xbox.com i mozna bylo uzywac Golda.
    No trudno, trzeba zalozyc PayPala...

15. sid333

sid333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdzieś
    Ja bez numeru karty i paypala założyłem darmowe miesięczne konto gold na polskim live ale jak to mnie nie pytajcie bo sam nie wiem. Nawet nie wiedziałem że trzeba coś podawać

16. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Chyba rok temu :)

17. quadriz

quadriz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śląsk
    Ja założyłem konto Live przez przeglądarkę (nie na xbox.com, tylko na live.com) a na xboxie podałem tylko login i hasło stąd ;)

18. px3

px3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konto to ja moge sobie zalozyc kiedy chce... chodzi o Golda, ktory jest przypisany do konsoli.

19. szybki999

szybki999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chełm
    6zl na 2 miesiace to chyba nie drogo musisz miec karte i konto papal moze byc nie zweryfikowane.

20. 10fifa12

10fifa12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a właśnie, że się da założyć! sam 3 dni temu zakładałem konto gold nie podając nr karty!

21. toki95

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    To może powiesz w jaki sposób, hę?

Wczytywanie...

Poleć forum