1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wykorzystanie modułu RF jako odbiornik bezprzewodowy do PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TailorPL, Październik 11, 2013.

1. TailorPL

TailorPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witam
    Jako, że mój xbox zdechł, postanowiłem wykorzystać moduł rf jako odbiornik bezprzewodowy do pada. Zgodnie z instrukcjami znalezionymi w sieci, dolutowałem do niego kabel USB, nie zapomniałem oczywiście o diodzie zenera. Moduł był już wcześniej zsynchronizowany z padem więc ten krok miałem za sobą i po podłączeniu tak przygotowanego modułu do PC, zainstalowaniu sterowników, pad połączył się z nim i wszystko działa jak należy. Widziałem jednak jak ludzie dolutowywali do tego jeszcze mikrochip, dzięki któremu działały diody na module. I tutaj moje pytanie: czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaki to ma być mikrochip i jak go przylutować? Ogólnie to tylko względy estetyczne jednak chciałbym, żeby na module działały diody i jakoś sygnalizowały działanie ;d Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)

Tak to mniej więcej wygląda: http://www.youtube.com/watch?v=kCz2UY2oit4

Wczytywanie...

Poleć forum