1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wykorzystanie Xboxa jako odtwarzacz cd

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Thornero, Październik 6, 2013.

1. Thornero

Thornero Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, jestem nowy na forum, chociaż już od jakiegoś czasu użytkuję Xboxa. Z moim synem gramy czasami w różne gry, jednak ostatnio zafascynowała mnie jakość odtwarzacza muzyki w Xbox 360. Byłem naprawdę zdziwiony barwą, dynamiką i basem owego odtwarzacza. Minusem jednak jest to, ze słuchać muzyki trzeba przy włączonym tv. Z Xboxa mam połączenie hdmi do Tv i z TV leci kabel 2 x chinch do wzmacniacza stereo. Do zestawu mam również Composite AV cable, który nie może być wetknięty razem z kablem HDmi, gdyż ma specjalny języczek, który zasłania gniazdo hdmi. Albo -albo. Czy jest jakiś sposób na bezpośrednie profesjonalne podłączenie do wzmacniacza? Czy rzeczywiście podzielacie mój entuzjazm co do jakości odtwarzacza? Słowa kieruje do audiofilów, którzy być może są również na tym forum. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    No właśnie albo albo. Ale jeśli masz konsolkę Slim ma ona jeszcze wyjście Optyczne, zadziala pod warunkiem że wzmacniacz/Amplituner ma wejście Optyczne. Inne wyjście na kablu HDMI dostać się do wnętrza konsoli, podlutować i wyciągnąć na zewnątrz sygnał Audio Out.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Audiofil i słucha po chinch? Można rozebrać ta wtyczkę i podłączyć hdmi i kabel AV. Lepszym wyjściem jest podłączyć optymizm lub kupić przejściówka audio ma wyjście na chinch lub ootyk

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum