1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wykupywanie online pass

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Simo, Luty 22, 2012.

1. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Chciałbym się dowiedzieć czy za pomocą konta silver z punkatmi, mogę sobie wykupić onlnie pass do bf3.
    Kiedyś chciałem wykupić online pass do MOrta Kombat za pomoca konta silver ale coś mi tam wtedy pisało że potrzebuje konto gold.

Ale słyszałem że można kupić normlanie online pass za pomocą konta silver może ktoś to potwierdzić i napisać jak to się robi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciuso

maciuso Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia
    Przerabiałem to ok 2 miesięcy temu. Z konta silver nie można wejść do opcji zakupu online-pass. Tylko konto gold jest uprawnione do wejścia i pobrania za punkty. Gdzieś na forum pisali, że można pobrać 2 dniowy online-pass poprzez facebook. Poszukaj.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

4. Simo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    No właśnie ale ktoś tam pisał kiedyś że z konta silver przenosi się licencje żeby pobrać ten online pass hmmm wie ktoś coś jeszcze ??

5. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Tylko konto gold jest uprawnione do wejścia i pobrania za punkty. W jakim celu konto silver mialoby wykorzystac ten online pass?

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    i tu się mylisz z konta Free (dawniej SILVER) też można kupować za MSP oraz pobierać zawartość z Xbox Live :)

7. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Np poprzez wyżej wspomniane konto z fb trial 48 h. Nie nadaje ono statusu gold a online można grać :)

8. Simo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Czyli normalnie mogę kupić konto silver z punktami i kupić online pass i ten online pass będzie działać na moim podstawowym koncie z grą??

9. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak

Wczytywanie...

Poleć forum