Wykupywanie online pass

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć czy za pomocą konta silver z punkatmi, mogę sobie wykupić onlnie pass do bf3.
Kiedyś chciałem wykupić online pass do MOrta Kombat za pomoca konta silver ale coś mi tam wtedy pisało że potrzebuje konto gold.

Ale słyszałem że można kupić normlanie online pass za pomocą konta silver może ktoś to potwierdzić i napisać jak to się robi.
 

maciuso

Użytkownik
Użytkownik
Przerabiałem to ok 2 miesięcy temu. Z konta silver nie można wejść do opcji zakupu online-pass. Tylko konto gold jest uprawnione do wejścia i pobrania za punkty. Gdzieś na forum pisali, że można pobrać 2 dniowy online-pass poprzez facebook. Poszukaj.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie ale ktoś tam pisał kiedyś że z konta silver przenosi się licencje żeby pobrać ten online pass hmmm wie ktoś coś jeszcze ??
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Tylko konto gold jest uprawnione do wejścia i pobrania za punkty. W jakim celu konto silver mialoby wykorzystac ten online pass?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Tylko konto gold jest uprawnione do wejścia i pobrania za punkty. W jakim celu konto silver mialoby wykorzystac ten online pass?
i tu się mylisz z konta Free (dawniej SILVER) też można kupować za MSP oraz pobierać zawartość z Xbox Live :)
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Tylko konto gold jest uprawnione do wejścia i pobrania za punkty. W jakim celu konto silver mialoby wykorzystac ten online pass?
Np poprzez wyżej wspomniane konto z fb trial 48 h. Nie nadaje ono statusu gold a online można grać :)
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Czyli normalnie mogę kupić konto silver z punktami i kupić online pass i ten online pass będzie działać na moim podstawowym koncie z grą??
 

smrodek11

Użytkownik
Użytkownik
Tak
 

Do góry Bottom