1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyłączający się xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez koqsu321, Wrzesień 19, 2013.

1. koqsu321

koqsu321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio sprzedałem xboxa i dziś zadzwonił do mnie ten koleś co go kupił. Twierdzi, że pograł 30 min i konsola się wyłączyła oraz pojawiły się diody, a po chwili znów działała przez 10 min i problem się powtórzył. Ja nigdy takich problemów nie miałem i nie wiem co może być przyczyną. Jakieś pomysły?

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przegrzewa się prawdobnie (pasta do wymiany pod gpu) jaki to model? fat? mówił ci jaki kod rrod?

4. szczupakoff

szczupakoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łomża
    jak to pewna konsola to mozliwe ze postawił ją w miejscu w którym sama na siebie dmucha alba w półce jakiejs , i to moze być problem

5. koqsu321

koqsu321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To falcon fat. Kodu nie podał. Ma jutro dzwonić. Konsole miałem dwa lata i nigdy żadnych problemów

6. szczupakoff

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łomża
    falcon to juz sa bardziej ok jak z 2008 to naprawde , nie boj sie ludzie czasami tak robia specjalnie bo im sie cos nie podoba i chca kasy troche zebys mu oddal , mialem taki kilka razy, wiec spokojna głowa , moze trafiles na jakiegos cwaniaka, u mnie sprzedalem a im nagle zrobil sie blad 0001 jak spytalem sie to pan zaczął sie denerwowac , powiedział " znajomy ktory sie zna na konsolach mowił ze to bubel i naprawa bedzie 80 zł i zeby mu przelac tyle. ale to cwaniaki wycena naprawy bez rozbierania zadnego zagladania była :) tak więc jak nie dawałes gwarancji to sie nie boj jak dawales niech odesle a ty w ciagu 14 dni po sprawdzeniu konsoli odeslesz kase

7. koqsu321

koqsu321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gwarancji żadnej nie dawałem. Był nawet u mnie w domu bo wystawiłem na tablice i sprawdzał czy wszystko hula. Ja nigdy nie miałem problemu

8. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    no to ja bym się nie przejmował. widziały oczy co brały:)

Wysłane z Neo V

9. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Jak powiedzieli koledzy wyzej widzial co wzial Don't worry be happy ;)

Wysłane z mojego TOSHIBA_AC_AND_AZ za pomocą Tapatalk 2

10. szczupakoff

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łomża
    Powiem ci nie martw się , negatyw cie nie czeka bo to nie allegro tylko jak to jakis dziwny koles to pamietaj ze wie gdzie mieszkasz to z tym troche lipa jest a powiedz nam jeszcze ktory to rok konsoli 2007 czy 2008 ??

Wczytywanie...

Poleć forum