1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wyłączanie automatycznego logowanie do XBL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez badboy8, Sierpień 4, 2012.

1. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

Jak moge wyłączyć automatyczne logowanie do XBL ? Z tym że do profilu chce się normalnie zalogować offline

2. Lotnik421 Xbox One

3. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wejdź w ustawienia

Wybierz profil

następnie wybierz auto logowanie

wybierz nie

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak masz konsolę podpiętą do neta to profil i tak będzie się logował do XBL :) Jedyne co możesz zrobić to wyjąć kabel ethernet i wtedy profil będzie offline :)

5. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam slima więc tak czy siak przy odpaleniu szuka sieci. Moge go teoretycznie odpinąć od połączenia albo ustawiać blokade na hasło ale nie jest to zbyt konfortowe ;)

6. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja mam na hasło i uważam że jest to bardzo komfortowe bo działa to na zasadzie pinu. Każdy klawisz odpowiada innej cyfrze więc hasło wstukuje się w pół sekundy.

Wczytywanie...

Poleć forum