1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyłączanie automatycznego odnawiania xbox love

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez misiek12m, Lipiec 16, 2012.

1. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Witam.
    Przed sekunda postanowiłem założyć konto xbl japonskie, żeby uzyskać kod 48h. Wszystko fajnie, dane powymyslane i nagle okazało się że mam jeszcze darmowy miesiąc niewykorzystany ;-) oczywiście ucieszony wpisałem wszystkie dane karty i mam darmowy miesiąc. Przed chwilą uswiadomilem sobie, że muszę jeszcze wyłączyć automatyczne odnawianie... I tu zaczęły się schody. Kiedy loguje się na internecie wszystko jest po japońsku :-( nic kompletnie nie rozumiem. Czy mógłby ktoś screen po screenie pokazać jak to się robi? Układ strony się nie zmienia, tylko tekst na japońskie znaki. Czy koniecznie muszę mieć dostęp do maila żeby wyłączyć odnawianie? Czy jeżeli zadzwonię jutro do ms to mogę to wyłączyć telefonicznie? I jeżeli tak to jakie dane musze przygotować? Z góry dzięki za pomoc
    P. S. Prosiłbym o zmianę nazwy tematu, bo zamiast live jest love .
    Edit:
    Udało mi się już zmienić e-mail. Teraz tylko zostaje wyłączenie odnawiania . ma ktoś może jakiś film? Obojętne w jakim języku .
    Edit2: już sobie poradziłem. Miałem małe problemy bo w jp żeby to wyłączyć są jeszcze jakieś ankiety czemu to robie itd ale z Google translate dałem radę. Do kosza, sorry za zasmiecanie

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum