1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyłączanie konsoli i czerwona lampka na zasilaczu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tobi505, Maj 14, 2012.

1. tobi505

tobi505 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej,od dłuższego czas podczas grania w gry konsola mi się wyłącza(slim),i przez kilka minut nie reaguje na nic,jest martwa. Dziś gdy tak mi się stało to przez 10 min. nie mogłem zrobić kompletnie nic,lecz zauważyłem że na zasilaczu pali się czerwona lampka. Od czego to może być spowodowane? Czy zasilacz,tak samo jak konsola potrzebuje powietrza? Aktualnie mam go za szafką gdzie jest bardzo ciasno.Gdy wyłączam konsole po ostrym graniu to zasilacz jeszcze działa przez jakaś minutę. Proszę o poradę w tej sprawie

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tak zasilacz tez ma wiatraki i moze sie przegrzac, sprobuj go wyjac stamtad i grac, jesli problem sie bedzie powtarzac to byc moze ze juz sie konczy i trzeba od microsoftu wydebic nowy

4. tobi505

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok,wyjmę i będę grał. Korzystając z okazji to na jak długi okres jest gwarancja na xboxa.?

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  6. tobi505

Polubienia:
    0