1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wylaczanie konsoli.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Enz0, Czerwiec 13, 2012.

1. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Kiedy wylaczam konsole z przycisku, przycisk gasnie dioda na padzie tez ale konsola dalej chodzi. Chlodzi sie ?, okej gram czasami dlugo to rozumiem ale przez cala noc nie chodzi zalaczylem w poludnie na doslownie 10 sek do dasha i wylaczylem i to samo z tym ze krocej chodzila ' sama '. Kiedy gram dluzej to gdy wylaczam gasnie przycisk konsola pracuje i co pare sekund miga dioda na przycisku od wlaczania konsoli. Po dluzszym czasie konsola sie wylacza. Jest to jakis problem czy standard w konsolach ?. Mam konsole elite fata.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Mam tak samo, kilku moich kumpli też.
    W niczym mi to nie przeszkadza, bo konsolka działa i działać będzie.

Nie przejmuj się tym. ; )

4. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Rozwiazalem problem ; ], zapisywanie w chmurze i sciaganie w tle powoduje taka reakcje konsoli.

5. kmes.serwis

kmes.serwis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie tylko. Na niektórych Fatach tak po prostu jest. Nie jest to na pewno wina chmury :)

6. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    jak miałem włączoną opcję Chmury to tak było, jak wyłączyłem zapisywanie w chmurze to nadal tak jest, X360 Slim 250GB, wydaje mi się że konsolka wtedy coś wysyła, bo tak się dzieje jak się pobiera coś na uśpionej konsoli.
    Muszę spróbować odłączyć konsolkę od neta i wtedy sprawdzić czy też tak będzie. W sumie to mi to w niczym nie przeszkadza

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zapewne masz włączone pobieranie w tle. Po wyłączeniu pobierania w tle i zapisie w chmurze konsola będzie wyłączać się normalnie :)

Wczytywanie...

Poleć forum