1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyłączanie się konsoli po 5 min

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ferilowski, Październik 25, 2014.

1. ferilowski

ferilowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej. Jak mogę obejść wyłączanie się konsoli po 5 minutach? Chcę przerobić ją, jednak to 5 min to jak niecierpliwy kat nade mną ciąży. Dodam że konsole podłączam w salonie, a stacjonarkę mam na piętrze po drugiej str domu. Co do monitora to nie mam jak podłączyć z uwagi na brak odpowiednich portów... próbowałem podłączyć hdmi do konsoli bez podpięcia pod ekran ale nie dawało to żadnych rezultatów. Jakieś rady? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Ale wyłącza się tak, jakbyś wtyczkę z prądu odlaczyl czy też jakbyś przycisk wcisnal?

5. ferilowski

ferilowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wygląda to tak, że przez równe 5 minut miga zielona dioda na xboxie (napęd jest odłączony wtedy), następnie przestaje się świecić. Nie pamiętam w jaki sposób ale raczej normalnie, nie jak po wyciągnięciu wtyczki.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To podlacz kabel av do konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum