1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyłączanie sie xboxa slim RGH zmiana pasty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez belkocik, Sierpień 26, 2014.

1. belkocik

belkocik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Xbox zaczął sie wyłączać i piszczeć. Normalnie po południu sobie grałem żadnych problemów i pózniej przychodzę przed 24 do domu i konsola piszczy i pózniej na włączam i jest zmieniona rozdzielczość na najmniejsza. Co to za problem zmieniłem na full hd w ustawieniach systemowych w xboxie360 i wszystko jest dobrze ale napisalm do kolesia i napisał pewnie ze trzeba wymienić pastę pod radiatorem - koszt wymiany 50 zł (?) temperatury mAm normAlne proc 65 grafa 58 itd czasami sa mniejsze a czasami większe wiatrak chodzi na auto. Wymienić u pastę u niego ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

2. Lotnik421 Xbox One

3. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
  4. Kniaziu

Kniaziu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przecież to pisze ten sam koleś tylko z innego profilu. Po co zakładasz temat skoro już o nim piszesz w innym temacie

5. belkocik

belkocik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sory nie było tam odp :d teraz możecie zamknąć. Więcej osób zajmuje sie pomocą swiezakow i myślałem ze tutaj szybciej ktoś zaglodnke i odpisze :d

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum