1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wyłączanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rewo, Listopad 18, 2011.

1. rewo

rewo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
    Elo !
    Mam pewnien problem podczas wyłączania konsoli. Zawsze jak wyłączałem to przytrzymywałem przycisk z logiem xboxa i dawałem WYŁĄCZ KONSOLĘ i noramlnie do razy konsola się wyłączała a teraz jak tak robie to normalnie telewizor gaśnie lampki na xobx też ale dalej przez tak ok 5 sekund slychać jego pracę i dopiero po tej chwili całkiem się wyłącza... Co może byc nie tak ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Al Capone

Al Capone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Prawidlowo po skonczonej grze nie powinnes odrazu wylaczac konsoli tylko wejsc do daszha odczekaz z 15 sekund minimum i wtedy wylaczyc gdyz takie dzialanie prowadzi do RODA to jAk by rozgrzany metal polac woda a nastempnie on jest mieki i lamliwy tak samo z prockiem umiesz zmienaic paste ? jak tak to rob jak chcesz ...

4. rewo

rewo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
    Nie mam zamiaru nic zmieniać bo mam jeszcze gwarancje :) Bedę przestrzegał tego co napisałeś dzięki :)

5. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Ciekawe ciekawe . Sam to wymyśliłeś geniuszu ?

6. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    pierwsze slysze, ja od zawsze wyłączam konsole naciskając od razu przycisk power i tyle

7. thomaspl

thomaspl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja tam nigdy nie czekałem na nic, tylko płytę wyciągałem i power

Wczytywanie...

Poleć forum