1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyłączenie automatycznego przesyłania DVR

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez gregoryfx, Grudzień 4, 2014.

1. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Witam, niestety mam kiepski internet co się wiąże że gdy nagram film czy konsola sama nagra klip zostaje on w tym czasie przysłany co obciąża moje łącze i granie online jest tragiczne. Wiem że można to całkiem zablokować w prywatności przez strone xbox.com "Wyświetlanie Twoich klipów z gier".
    Jednak dowiedziałem się że wyłączając to, również wyłącza się opcja automatycznego nagrywania przez samą konsole, gdy coś się ciekawego wydarzy, przeważnie w FIFIE 15, a ja chciałem zostawić automatycznego nagrywanie włączone a jedynie przesyłanie automatyczne wyłączyć.
    Jeszcze zobaczyłem w konsoli w preferencjach dwie opcje: "Zezwalaj na streamowanie" i "Zezwalaj na przesyłanie DVR z gry", czy któraś z tych opcji wyłącza automatycznie przysłanie filmików DVR a pozostawia automatyczne nagrywanie przez samą konsole w momencie "ciekawego wydarzenia"?

Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jak wyłączysz "Zezwalaj na przesyłanie DVR z gry to kipy i tak będą rejestrowane nie będziesz mógł ich tylko zapisać, tego automatycznego nagrywania chyba nie da sie wyłączyć

4. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak wyłączysz te opcje to nic samo nie powinno się nagrywać. Ja mam wyłączone i nic nie nagrywa samoczynnie. Jak tylko je włączę to od razu powraca samoczynne nagrywanie różnych fragmentów gry.

Wczytywanie...

Poleć forum