1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymagana Aktualizacja - Problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez i.T, Luty 8, 2011.

1. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam,

Ostatnio próbowałem zagrać przez Xlink'a w grę Borderlands. Jedna konsola była przerobiona, druga natomiast NIE.
    W Lobby normalnie wyszukiwało serwer, ale niestety nie można było się dołączyć do gry.

Pomyślałem, że możliwa jest sytuacja, w której są w różnych wersjach.
    Postanowiłem wrzucic do napędu płytkę z dwoma dodatkami, w nadziei, że to pomoże.

Jednakże odpalając płytkę wyskakuje komunikat o konieczności aktualizacji. Stąd moje pytanie:

Mam beta Kinect Dashbord, a jestem niemal przekonany, że release tych dodatków był wcześniej niż wyszedł ten dash. Jakim sposobem płyta chce zaktualizować mi dashboard?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Pewnie chodzi o aktualizacje gry. Mozna je wgrac bez polaczenia z XBL.
    Jak ? Sprawdz, na forum sa poradniki.

Wczytywanie...

Poleć forum