1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymagana przestrzeń dla Xbox Slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krzyzyk, Listopad 29, 2012.

1. Krzyzyk

Krzyzyk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kluczbork
    Siema. Ile klocek potrzebuje przestrzeni z każdej strony, bo nie wiem czy mógłbym go bezpiecznie umiejscowić w dziurze w biurku o wymiarach gł: 30, szer: 35, wys: 15.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zaborov1

Zaborov1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrołęka
    Konsola ma wymiary 270 mm x 75 mm x 264 mm

4. Krzyzyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kluczbork
    Wiem jakie konsola ma wymiary. Chodzi mi o to czy w luce nie bd narażony na grzanie z powodu małej cyrkulacji.

5. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Konsola (Slim) dużo miejsca nie potrzebuje. Osobiście nie polecam wkładać jej w jakieś ciasne przestrzenie, lepiej położyć ją na biurku, ewentualnie gdzieś na ziemi (żeby nie dotykała dywanu), albo jakimś stoliku.

Możesz ją ustawić poziomo lub pionowo, to już zależy od Twoich upodobań. Moja akurat jest ustawiona poziomo, mam ją położoną koło monitora i kina domowego, więc bardzo dużo miejsca to ona nie pochłania.

Moim zdaniem nie powinieneś jej tam umieszczać. : )

6. Krzyzyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kluczbork
    A jaka jest taka "podręcznikowa" odległość xbox od innych przedmiotów? Bo pamiętam, że kiedyś coś takiego czytałem, ale teraz już nie umiem tego znaleźć....

7. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Jeśli kładziesz ją poziomo to ok 10/15 cm po bokach i u góry trochę miejsca. Jednak i tak lepiej postawić ją na jakiejś "otwartej przestrzeni" tak żeby się nie przegrzewała. Zależy jak kto gra i dba : P

Wczytywanie...

Poleć forum