1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymania Gametrade

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez pele321, Sierpień 19, 2010.

1. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Siema mam na wymiane need for speeda shifta i wystawiłem go na Gametrade.pl i koleś mi napisał że ma na wymiane gta 4 i mam pare pytań.
    1.napisał jeszcze ze jest to wersja UK - Co to znaczy .
    2.napisał jeszcze ze to wersja premierowa, nie CLassic - czym to sie różni i która jest lepsza .
    3.opłaca mi sie ta wymiana .
    jak jeszcze będe miec pytania to napisze . Za sensowne odpowiedzi stawiam dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. truecrime

truecrime Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Koszalin
    Ad.1. Uk tzn. że zakupił ją w Anglii - normalna wersja taka jaką dostaniesz na allegro
    Ad.2. Premierowa różni się tylko okładką, nie zawartością.
    I tak opłaca Ci się wymiana, lecz zależy w jakim jest stanie - o to się tutaj spytaj dokladnie, czy nie ma problemów z odczytem ani nic.
    Dla przykładu:
    Wyd Premierowe

Wydanie Classic:

4. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    1.to ta classic od premierowej różni sie tylko ty że na górze okładki pisze classic?
    2. Te UK odtworzy sie na wszystkich konsolach ?
    3.jak to jest ze sterowaniem GTA4 podobnie jak w mafii 2 ?

5. Radzio-

Radzio- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Różnią się tylko okładką,
    UK oznacza, że wersja językowa angielska,
    W każdej grze sterowanie jest inne i nie ma co porównywać jednej do drugiej.

Wczytywanie...

Poleć forum