1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymian lasera i modułu rf!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dix17, Kwiecień 3, 2014.

1. dix17

dix17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Witam . W mojej miejscowości nie mam gdzie naprawić swojej konsoli x-box 360 płyta jasper dysk 120GB kolor czarny.Kupiłem x-boxa tydzień temu z allegro miał być idealny a sie okazuje że jest jebnięty moduł bo nie szuka innych padów bezprzewodowych tylko tego co mialem w komplecie i wgl te diody dookoła włącznika na konsoli sie nie krecą tylko na padzie,i napisałem do tej Firmy XBOXSERWIS.PL ile kosztuje wymiana tego i tego napisal że 60zl laser i 60 moduł i że część są w to wliczone ale nie wiem czy to solidna Firma może wiecie czy skorzystać z jej usług czy raczej nie . Proszę o pomoc .MIESZKAM 100km od Warszawy i 100km od Białegostoku . POZDRAWIAM

//Warn.
    Język + brak interpunkcji.
    ~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Jak podłączasz innego pada? Wciskasz przyciski synchronizacji na konsoli i padzie?

4. dix17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    -

tak własnie , tak robie guzik na padzie i na konsoli i nic sie nie dzieje tylko mojego wyszukuje tego co mialem do konsoli dodanego ale też nie krecą sie na konsoli te diody tylko na padzie

5. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moduł do wymiany, a laser różnie bywa są przeważnie chińskie podróby które długo nie wytrzymują. Sam modul rf 15zl, napęd tej konsoli to liteon zapewne. Z tym laserem jak dają gwarancje cena oki, z samym modułem troche drogo.

6. dix17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    -

a mam jeszcze takie pytanko czy to na pewno bedzie laser czy może cała stacja do wymiany??

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dowiesz sie jak sprawdzisz. Za darmo chcesz zq dużo. ..

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum