1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana czy mi się opłaca ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xxtrakerxx, Grudzień 12, 2013.

1. xxtrakerxx

xxtrakerxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Panowie mam galaxy s3 wymieniam się za Xboxa 360slim RGH dysk 320gb+pad+hdmi+ładowarka do baterii opłaca się ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. stw997

stw997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No raczej dostajesz konsolę na której będziesz mógł grać we wszystko za Free bo masz Rgh. Bierz dobra oferta.

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

5. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zakładając ze wszystko w bardzo dobrym stanie, S3 to jakieś 1000zł a konsola 700/800 + 270rgh + kable i ładowarka i pierdoły 50zł, tak opłaca się.

6. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Jeżeli chodzi o sprzęt to oczywiście że się opłaca, bo Xbox jest 1000x lepszy od jakiegokolwiek smartphone'a ;-)
    Ale podobnego xboxa można kupić za 700 - 800zl, wiec jeśli dostaniesz za s3 więcej (a powinieneś bez problemu) to się nie opłaca :p

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

7. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musisz zadać sobie pytanie. Co wolisz? Czy dobry smartfon? Czy konsolę na której pogram w wiele gier.
    Według mnie się opłaca. Galaxy S3 można wyłapać za 950-1100, a konsola jest praktycznie tyle samo warta. Wybór należy do ciebie. Ja na twoim miejscu wymieniłbym się. Na telefonie nie pogram sobie w gry, które są dostępne na Xboxa.

8. xxtrakerxx

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    na innym forum mi ktoś pisze że jestem w plecy 200-300zł więc

9. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ...więc się ogarnij i sam to sobie chlopie przelicz. A nie biegasz od forum do forum z bzdurnymi problemami. Bo sprawdzenie orientacyjnych cen obydwu towarów zajmuje dzisiaj nieporównywalnie mniej czasu niż zakładanie nowego tematu na forum.

Chyba że masz bana na Allegro, wtedy zwracam honor.

/Wysłane z telefonu/

1 osoba to lubi.
  10. janek20333

janek20333 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
  11. Krawmaga

Krawmaga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    Wszystkie opinie "opłaca się" nie uwzględniają kilku rzeczy, po pierwsze w jakim stanie masz S3 i w jakim stanie jest Xbox.
    Jeżeli Xbox jest nowy albo prawie nowy, to wymiana jest na 0. Jeżeli masz telefon nowy/w dobrym stanie a wymieniasz się za używanego Xboxa to jest w plecy faktycznie koło 200-300 złoty.
    Ja bym się nie wymieniał tak czy siak, ofert na temat sprzedaży Xboxa jest mnóstwo a ofert z dobry S3 jest mało.

12. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    No chociaż jeden, który dobrze pisze. Nie ma się co wymieniać. Jak już wolisz xboxa niż telefon to po prostu go sprzedaj i kup konsole.

13. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może dopiszę, bo kolega nie wspomniał ,że :

sgs3
    Nie nowy, bo kupiony w sierpniu, kupiony nie w sklepie,ani u operatora, tylko w jakimś komisie i , że gwarancja jest realizowana tylko w tym komisie, oraz że jest uszkodzony kabel od ładowarki. W sumie po jakości zdjęć telefonu, trudno ocenić jego stan wizualny.

xbox360 4GB
    Używany w idealnym stanie technicznym jak i wizualnym
    Cały pudełkowy zestaw 4GB + hdd 320gb (papiery,pudełko)
    Przed montażem RGH nie rozkręcana i nie naprawiana, nie zbanowana
    RGH postawione 2 dni temu w profesjonalnym serwisie ,
    na RGH pół roku pisemnej gwarancji
    Dysk twardy na gwarancji do połowy marca 2014
    Do zestawu 2 szt akumulatorków ENERGIZER 2450mAh
    Konsola na płycie TRINITY !!
    Do tego ładowarka do akumulatorków, oraz kabel hdmi

14. Krawmaga

Krawmaga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    No to się nie opłaca wymiana właścicielowi sgs moim zdaniem. Telefon nie wazne gdzie jest kupiony naprawa i tak jest realizowana przez serwis telefonow samsunga na podstawie f-v lub paragonu 23%. Jezeli uszkodzony jest kabel w ladowarce to badzmy powazni wymiana na nowa to grosze a telefon uzywany raptem 4 miesiace, wiec jego cena rynkowa to 900-1000. A xbox jest stary i tylko 4gb.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

15. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Widzę czytanie ze zrozumieniem boli. X z gw i 320hdd do tego Rgh.... cena rynkowa s3 bez lte Max 700 ( pracuje w lombie ) bez przesady ale transakcja wręcz idealna..... :rolleyes::eek::eek:

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk 4

16. xxtrakerxx

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No właśnie w lombardzie to tak jakbym kupił samochód i sprzedał na złomie..

17. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Obydwoje dobrze gadacie jednak jeżeli chodzi o ceny z lombardu to one zawsze są mocno zaniżone w końcu ten koleś tam musi zarabiać ;) Jak bym mi ktoś dawał S3 za 700zł to chętnie bym wziął i wystawił na allegro za 850/900 :D
    Jednak trzeba spojrzeć na konsole za którą trzeba zapłacić min 600zł (trinity od 2010r) do tego 270zł za RGH i z 180zł za dysk, nie licząc przesyłek wychodzi na + dla konsoli.

Skoro wartosć jednego i drugiego jest identyczna to autor tematu musi sam dojść do wniosku czy potrzebuje konsole czy woli telefon a tego nikt za niego nie wybierze.

Mnie tylko dziwi fakt że ktoś założył RGH by od razu sprzedać konsole.

18. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Skoro Cię dziwi, to pozwól, że wytłumczę:
    Z autorem tego wątku byłem byłem ugadany na 100% na wymianę, bo w zeszły piątek dał ogłoszenie do GIEŁDY, że zamieni telefon za konsolę z rgh, ja miałem konsolę org,z plombą MS 4gb Trinity, ale gość chciał rgh, więc wyłożyłem kasę na przeróbkę i na dysk 320gb. Niestety później gość zaczął wymyślać i założył ten temat...

1 osoba to lubi.
  19. Krawmaga

Krawmaga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    Nie wiem skad bierzecie takie ceny, Pana z lombardu to juz pominę głębokim milczeniem, jak ktoś oddaje do lombardu to juz jego sprawa. Gwarancje dotyczące konsoli są krótkie więc nawet ich nie bralem pod uwagę.
    Jezeli chodzi o samą transakcję....to jeżeli tak ma się sprawa to jeżeli właściciel s3 nie wymieni się to jakbyś chcial możesz go podać do sądu i żądać zwrotu poniesionych kosztów dodatkowych . ( oczywiście mówię tak ogólnie) na takie działanie są odpowiednie paragrafy. Ponieważ rozmawiając i ustalając warunki transakcji takie jak dokupienie dysku, montaż rgh zawarł umowę przedstepną, w której po jej wykonaniu ma obowiązek dokonać wymiany i pytania czy mu się opłaca są nie na miejscu.
    Dokładnie to mowa o chociażby Kodeksie Cywilnym 72 § 2 negocjacja bez zamiaru zawarcia umowy, to sugeruję obu Panom zamknięcie już tematu o dokonanie wymiqny.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

20. xxtrakerxx

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Buhahaha co ? śmieszny jesteś koleś naprawdę.. co innego gdybym podpisał jakiś papierek a to rozmowa na gg więc mnie rozśmieszyłeś znaffco

21. Krawmaga

Krawmaga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    Widać od razu, że mamy doczynienia z gimbazą ;) Nie zawierałbym Panie Jabar z takim kimś umowy, szczerze powiedziawszy. A jeżeli chłopcze uważasz, że rozmowa na gg nie jest wiążąca to się mylisz;)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum