1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana dysku "oryginalnej konsoli Xbox 360"

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sarachiel, Maj 10, 2014.

1. Sarachiel

Sarachiel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piaseczno
    Witam,

Posiadam starą wersję konsoli Xbox 360 ("oryginalną" [przy numerach seryjnych jest po prostu napisane XBOX 360 CONSOLE] z 8 GB przestrzeni dyskowej). Jakiś czas temu dorobiłem sobie 32 GB pamięci na zewnętrznym dysku, jednak z racji darmowych gier z XBL i owa przestrzeń skurczyła się już prawie do zera. W takim wypadku chciałbym wymienić dysk w konsoli na większy, i tutaj pojawiają się moje pytania :

1. Na Allegro znalazłem taki dysk : DYSK 320GB do Microsoft XBOX360 /Skl PlayZone W-wa (4194273209) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i taki kabel przesyłowy : Kabel do transferu danych dysk xbox 360 (4197221297) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , czy taki zestaw będzie kompatybilny z moją wersją konsoli ?

2. Czy będzie istniała możliwość bym jakoś przegrał dane z zewnętrznego dysku (gry, zapisane stany gier, dodatki etc.) na nowo zakupiony dysk?

Z góry dziękuję za pomoc,
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Jeśli masz konsolę Phat ( grubą ) to taki dysk jak najbardziej będzie pasować.
    Jeśli masz Slima, potrzebujesz coś takiego: http://allegro.pl/dysk-320-gb-xbox-360-niska-cena-320gb-gw-2lata-i4191694244.html

Co do kabla przesyłowego, na podanej przez Ciebie aukcji...
    ... reklama dźwignią handlu, hehe.

Nie kupuj tego. Pieniądze wyrzucone w błoto.
    Bez problemu przeniesiesz swoje dane przy użyciu pendriva lub zewnętrznego dysku, który posiadasz.
    Podpinasz nowo zakupiony dysk do konsoli, następnie dysk zewnętrzny, wchodzisz w ustawienia pamięci i klikasz Y na padzie, następni będzie opcja przeniesienia danych.

1 osoba to lubi.
  4. Sarachiel

Sarachiel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piaseczno
    Dzięki za szybką i pomocną odpowiedź ;)

Czyli rozumiem, że mając urządzenia A (stary dysk XBOX 8 GB, pełen), B (dysk zewnętrzny USB 32 GB, pełen) i C (nowy dysk XBOX 320 GB) muszę zrobić czynności w następującej kolejności :

1. Wymienić A na C
    2. Zgrać B na C
    3. Wymienić C na A
    4. Zgrać A na B
    5. Wymienić A na C
    6. Zgrać B(z A) na C

I nie powinno się w żadnym momencie pultać w kwestii kont i nie będzie problemów z przerzuceniem gier/profili ?

Jeszcze raz z góry dziękuję za odpowiedź :)

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Dokładnie tak jak napisałeś.

W razie czego, M$ postarał się i zrobił w miarę dobrą instrukcję przenoszenia danych.
    Poczytaj sobie. ; )

-> Przenoszenie zawartości konsoli Xbox | Kopiowanie lub przenoszenie zawartości konsoli Xbox | Pamięć masowa dla konsoli Xbox 360

PS. Problemów żadnych nie powinno być.
    Kiedyś tam przenosiłem tak swoje dane z pendriva na dysk, z dysku 60GB na pendriva i z pendriva na dysk 120GB i nie napotkałem żadnych problemów. Wszystko przebiegło tak jak powinno.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum