1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wymiana dysku rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez drGajdek, Październik 17, 2014.

1. drGajdek

drGajdek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    troche szperałem na necie i nigdzie nie znalazłem jasno wytłumaczone to co mnei interesuje.
    W konsoli posiadam dysk wewnetrzny 20gb i zewnetrzny 250.
    Jako ze niektóre gry potrzebujuą miejsca na dysku wewnetrznym. Zastanawiam sie nad wymiana go na dysk 160 albo 250gb. również z konsoli. I moje pytanie czy da sie je zamienic tylko przepinając? czy trzeba jakos do przygotowac? czy musi to byc dysk z konsoli czy mzoe byc inny z laptopa np.
    czy wystarczy ze zgram pliki z mojego czy trzeba wszytko wgrywac na nowo?
    z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przy rgh tylko format pod nxe , wcześniej na pena przenies sobie rzeczy z tego starego...

4. drGajdek

drGajdek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a dysk musi byc od konsoli czy moze byc jakis inny? jakas określona firma?

Wczytywanie...

Poleć forum