1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana dysku twardego.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rrzepek, Luty 17, 2012.

1. rrzepek

rrzepek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jestem posiadaczem konsoli Xbox360 Slim z dyskiem 4GB. Poczytalem troche na forach odnosnie wymiany tego dysku na wiekszy i wiem juz ze ma to byc dysk firmy WD Scorpio Blue. Jedank nurtuje mnie pytanie czy po takiej wymianie konsola zadziala , czy nie bedzie potzrebne wgrywanie nowego oprogramowania na ten " nowy " dysk. Wyczytalem tez ze mojej konsoli jest zamontowany dysk 4GB SSD , jezeli tak czy taka wymian bedzie oplacalna. Prosze o wyrozumialosc, dopiro sie ucze o tym sprzecie. Jak ktos bedzie mial jakies ciekawe propozycje to dziekuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie masz dysku. Te 4gb, to pamięć wewnętrzna konsoli.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  5. rrzepek

rrzepek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok. to zrozumialem ale skoro nie mam dysku tylko pamiec tzw. poderczan to czy musze wgrywac softa na ten wiekszy , czy nie bedzie on widoczny tak jak w kompie.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jeśli nie zmienisz mu fw to konsola nawet go nie wykryje;)

7. marcinek74-10

marcinek74-10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    chyba że podłączysz do usb to wykryje 16gb.

8. rrzepek

rrzepek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no dobra tylko w linku ktory zostal podany odnosnie przystosowywyania dysku do konsoli jest tak informacja na koniec- " grozi ban podczas gry na sieci , robisz na wlasna odpowiedzialnosc" . jak to sie ma do podlaczania dysku do konsoli nie przerobionej. Jezeli to prawda czy istnieje jakas inna mozliwosc zrobienia tego bez uzyskiwania bana.

9. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Kupno normalnego 2,5 i już przygotowanego dla X niewiele się różnią cenowo. Sprawdzałem 250 na aledrogo, więc szkoda się bawić samemu. Bana nie dostaniesz , spokojnie.

10. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Jak będziesz chciał to mogę ci taki dysk przygotować za symboliczne piwo + cena dysku...całość przez allegro możemy załatwić. Co do bana to nigdy nie słyszałem żeby ktoś tak owego za to otrzymał.

Wczytywanie...

Poleć forum