1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana dysku w konsoli. RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ololol, Marzec 11, 2013.

1. ololol

ololol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Czesc,

Mam Xboxa 360 zwyklego, nie slim, przerobionego na RGH. Posiadam dysk 60GB. Do niedawna wszystko było ok, ale od jakiegoś czasu ciągle wyłącza mi się FIFA Street - wyskakuje błąd, że nie może odczytać płyty (gram z dysku, zadnej plyty w napedzie nie ma). Wyczytałem, że winę mogą ponosić za to bad sectory. Tak czy siak, planuję wymianę dysku w konsoli - zamiast tego 60GB chciałbym kupić jakiś większy, powiedzmy 250. I teraz moje pytania

1. Jaki to ma być dysk? Wiem, że mogę kupić oryginalny od Msoftu do xboxa, ale jest droższy.
    2. Czy ma to być dysk 2,5 cala? O ten chodzi?
    3. Jak go podłączyć? Chciałbym żeby był w tym samym miejscu, w ktorym jest obecny - z boku/na gorze konsoli w tej kieszonce. Da się tak zrobic? Duzo z tym pracy i czy wymaga to jakiś wyjatkowych umiejetności technicznych?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 i 2 . 2,5" - niekoniecznie org M$
    3 . wkładasz w obudowę poprzedniego

Może najpierw zgraj sobie FIFĘ na pendrive'a ,albo jakiś przenośny HDD i sprawdź czy problem zniknie

1 osoba to lubi.
  4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Wymiana dysku w konsoli. RGH

Srubokrety torx oraz hdd 2.5 kazdy dobry

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.

1 osoba to lubi.
  5. ololol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    własnie - jest jeszcze jeden problem - ostatnio wgralem sobie dwie gry na pendrive 16gb, podlaczylem go i w oryginalnym dashu (NXE) pendrive jest widzialny, natomiast jak chce pliki skopiowac na dysk - poprzeze menedzer plikow w freestyle dashu badz poprzez xexmenu - pendrive nie widzi. co moze byc powodem?

6. Jabar

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak sformatowany ten PEN ?? - powinien być FAT32

7. ololol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    NTFS - czyli to jest powod? nawet jak nie chce go uzywac jako dysku zewn., tylko po to by wrzucic gry na dysk xboxa to musi byc fat32?

8. Jabar

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musi być fat 32 ,jeśli chcesz ,to jak już go sformatujesz to możesz gry w god i w xex wrzucać na niego i z niego odpalać na konsoli, tylko sobie ścieżkę w FSD dodaj :)

Wczytywanie...

Poleć forum