1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana elektroniki napędu do slima

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez spirite, Maj 4, 2011.

1. spirite

spirite Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, jest możliwość wymiany samej elektroniki z napędu ze slima (liteon 0225) na jakąkolwiek z innego napędu? Tak jak wstępnie na to patrzyłem to pomyślałem o prze lutowaniu kabelków ale stary liteon ma 6 kabli przylutowanych do płyty (z czego 4 odpowiadają za czujniki otwarcia i zamknięcia) natomiast w nowym litku jest ich 5. JBC to klucz już mam i spokojnie mogę go wsadzić w jakikolwiek inny napęd od fat'a.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie przejdzie, dash wykryje ze spoof.

Wczytywanie...

Poleć forum