1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana Gier xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zgredziu123, Marzec 26, 2011.

1. zgredziu123

zgredziu123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam na imie tomek i mam 22 lata.Powiem szczeze mam ok 14 gier i nie chce mi sie juz upywc nowych z checiabym sie powymienial . Mieszkam w sławnie zachodnio pomorskie i szukam ludzi z koszlina, slupska i moze byc gdynia glowna gdyz czesto tu bywam zainteresowanych prosze o napisanie mi wiadomosci pw badz na gg ( 3082533 ) czekam:]

MOJE GRY :
    Gears of war 1 i 2
    fear2
    GTA4
    devil may cry 4
    resident evil 5
    turok
    Call of duty 4
    Batefild BC 1
    Falaut 3
    Sniper ghost warior
    Fifa 08
    End war
    RainbowSix Vegas
    albo znajdzcie moj profil na XBL tag to Tomi89 POZDRO:]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lesiu106

Lesiu106 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    załóż sobie konto na gametrade.pl [obrazek w mojej sygnaturze], tam za darmo kupisz, sprzedasz i wymienisz się grami.

Wczytywanie...

Poleć forum