1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana gwarancyjna konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez XAdrianX, Listopad 20, 2009.

1. XAdrianX

XAdrianX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. Na początku roku wysłałem odesłałem starą konsolę na gwarancję (błąd RROD). Stara konsola z usterką RROD została wysłana do Microsoftu, w zamian przysłano nową wraz z listem informującym o jej całkowitej wymianie na inną. Konsola posiadała wszystkie folie ochronne, łącznie z naklejką na napędzie(Konsola posiada napęd LITEON), czyli wyglądała dokładnie tak jak ze sklepu, datowana na 2009-03-01, z nowym numerem seryjnym. Niestety nie wiem jaka to płyta główna, bo aż tak sie nie znam, wiem tylko, że modele Jasper posiadają HDMI, tak więc na pewno to nie jest Jasper.Najbardziej zastanawia mnie fakt że mimo Service date: 2009-03-01 to siedzi tam inna płyta główna. Zasilacz też niestety 203W. Co jeszcze mnie zastanawia to to że z tyłu konsoli jest napisane "12V-15.6A" co jak na konsolę która została przysłana jako fabrycznie nowa z service date:2009-03-01 jest dość dziwne :| Przez ostatnie miesiące byłem za granicą więc dopiero teraz mogłem zobaczyć moją niby nową konsolę:confused:. Czy mam się obawiać ze konsola znów dostanie RROD'a bo minął miesiąc, gram sporo a konsola sprawuje się naprawdę świetnie(jak na razie)? Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To naprawde dziwne, czyżby Microsoft wcisnołby Ci jakiś kit? Przecież wydaje mi się że wersje z 2009 roku powinny mieć na 100% HDMI, ja mam wersję z lutego '09 i mam wersję HDMI, coś jest nie tak... Mam pytanko do Ciebie. Czy jak wysyłałeś tą swoją zepsutą konsolę do nich to była ona przerobiona, czy nie? Tak z ciekawości pytam... :p

4. XAdrianX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie była przerobiona bo wtedy nawet nie uznali by mi reklamacji.

5. XAdrianX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "Opus
    Produkowany od: Czerwca 2008
    CPU: 65nm
    GPU: 90nm
    HDMI: Brak
    Zasilacz: 175w

Ta wersja jest montowana tylko w reklamowanych konsolach, większość z nich to xenony, a jak wiadomo one nie posiadały HDMI i obudowy były po prostu nie kompatybilne z falconem. Microsoft wpadł na pomysł, że zrobi falcona bez HDMI i zacznie je montować w starych obudowach. Ten zabieg pozwolił zaoszczędzić firmie miliony funtów poprzez zapobiegnięcie produkcji dodatkowych komponentów jak właśnie nowe obudowy."

A może w tym tkwi problem?
    Tylko zasilacz się nie zgadza :|

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    a jaka im wysłałeś??? z hdmi??
    MS daje ci taka jaka im wysłałeś i wcale nie sa nowe....

7. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nom, to widać że konsola nie jest nowa. Zobacz sobie na wejście ethernet i USB jakie nie ładne. Wydaje mi się że Microsoft robi tak żeby wyszło im jak najtaniej a klientów mają głeboko w du***

8. HellScreamer

HellScreamer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z Polski
    To jest tak, że dostajesz nową konsolę, ale jeżeli wysłałeś im bez HDMI dostaniesz nową bez HDMI, to tak jakbyś odesłał PS3 80GB i chciał dostać PS3 Slim, dostajesz nową, płyta główna też jest już w nowej technologii, ale bez portu HDMI!

9. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    ale wy to macie rozmowy... Na opusa trafic naprawde ciezko. Kolega dostal nowego xenona. Pomimo ze nie ma ich w sklepach wo MS wciaz je posiada i wymienia na gwarancji. Rzadko kiedy dostajesz nowsza konsole niz wyslales. Nic nadzwyczajnego w tym nie widze.

10. XAdrianX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra chłopaki dzięki za pomoc. Troszkę się rozczarowałem tym co tu przeczytałem no ale cóż. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły co tak naprawdę mogłem dostać to proszę o odpowiedź.

p.s Wysłałem im konsole bez HDMI

Wczytywanie...

Poleć forum