1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana Hitachi 47 na Samsunga

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Orlik666, Lipiec 9, 2012.

1. Orlik666

Orlik666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam,

w moje ręce wpadł ostatnio Xbox 360 z płytą główną OPUS. Wszystko działa w porządku, po za napędem. Jest to Hitachi (model 47). Niestety, nie mogę go zmusić do czytania kopii. Oryginały działają bardzo dobrze, kopie tragicznie. O ile gra XGD 2 uruchomi się raz na 20 razy (!), to z grami XGD3 mogę się już pożegnać. Nie proście mnie o logii z JF, ponieważ jest to w tym momencie pozbawione sensu. Flash został przeprowadzany prawidłowo (wersja LT 2.0 - najnowsza dla tego napędu, dałem odpowiedni plik bin, sprawdzałem dokładnie kilka razy dla pewności). Winą jest napęd, a dokładnie jego ch*jowa konstrukcja z którą nie tylko ja miałem w ostatnich latach problemy. Próbowałem praktycznie wszystkich dostępnych fixów w internecie, przeczyściłem soczewkę na błysk - nic to nie dało po za tym że oryginały działają szybciej i krócej instalują się na dysk. Mam już dosyć zabawy z tym napędem stąd moje pytanie:

Czy mogę wymienić mojego nieszczęśliwego Hitachi 47 na napęd Samsung ?

Czytałem, wypowiedzi w internecie że nie można spoofować napędu ponieważ gry XGD3 oraz mające aktywne AP2.5, jednakże dla starszych napędów (wczesne serie Hitachi oraz Samsung) można coś takiego zrobić ponieważ nie nie mają tych zabezpieczeń AP2.5.
    Wszelkie informacje czerpie m.in. z tego wątku na IEXTREME.NET (dokładnie post 21):
    XGD3/AP25 and Sammy MS28 drives. - Page 3

"If the OSIG is Hitachi 59 or lower, or Samsung 25 or 28, then your console turns off the AP 2.5 challenges. Any drive can be used as a replacement for a console with a non-AP 2.5 capable OSIG type as long as you only inject the DVD key into the replacement drive's firmware and don't spoof the drive type."

Chce się upewnić, ponieważ nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto, a wiem że na tym forum jest pełno fachowców którzy zajmują się napędami w konsolach na co dzień.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Niestety nie da rady, sam to sprawdzałem. Zakup ihasa i nowy laser.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. Orlik666

Orlik666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    1) Mam sflashowanego Ihasa. :cocksure:
    2) Nie będzie działać nawet jeśli zrobię manual spoof DVD keya do OFW Samsunga a potem wgram LT 2.01 ?
    Wybacz nachalność, ale ja już naprawdę nie chce mieć do czynienia z Hitachi 47. Pozdrawiam!

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Niestety, przy uruchomieniu gry xgd3 będziesz miał e66.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum