1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana jack'a - Logitech x-530

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szeryf_rottingham, Styczeń 20, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. szeryf_rottingham

szeryf_rottingham Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wybaczcie za wyjątkowo głupie miejsce na taki temat, ale jestem wyjątkowo zdesperowany. Czy nie wiecie może, czy jest możliwość wymiany mini-jacka w głośnikach logitech x-530? Byłem w kilku serwisach i wszędzie mi mówią, że tego nie wymienią. Jeden serwisant stwierdził, że są to jednorazowe głośniki za 25 zł i wymiana tego po pierwsze jest nie możliwa a po drugie nie miałaby najmniejszego sensu. Czy aby na pewno z powodu dwóch uszkodzonych mini jacków muszę wywalać cały zestaw głośników? Czy może jest jednak jakaś możliwość wymiany tych jacków?

2. Lotnik421 Xbox One

3. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Daj foty z uszkodzonych wtyków to postaram się pokierować co do "regeneracji" sprzętu.
    Podbij temat na PW

4. szeryf_rottingham

szeryf_rottingham Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Prosty domowy sposób. Kupujesz jacki tyle ile Ci potrzebna, odcinasz te popsute. Obierasz ładnie izolację z kabelków w jednym jacku będą 2kabelki, podłączasz kolorkami i śmiga jak nowe. Ja takim podobnym sposobem zrobiłem przejściówkę z jednego jacka na czincze.

6. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Szeryf myślę że odpowiedź która poszła na PW wystarczy.
    Zamykam i ew pytania kieruj jak zawsze :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum