1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana jack'a - Logitech x-530

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szeryf_rottingham, Styczeń 20, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. szeryf_rottingham

szeryf_rottingham Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wybaczcie za wyjątkowo głupie miejsce na taki temat, ale jestem wyjątkowo zdesperowany. Czy nie wiecie może, czy jest możliwość wymiany mini-jacka w głośnikach logitech x-530? Byłem w kilku serwisach i wszędzie mi mówią, że tego nie wymienią. Jeden serwisant stwierdził, że są to jednorazowe głośniki za 25 zł i wymiana tego po pierwsze jest nie możliwa a po drugie nie miałaby najmniejszego sensu. Czy aby na pewno z powodu dwóch uszkodzonych mini jacków muszę wywalać cały zestaw głośników? Czy może jest jednak jakaś możliwość wymiany tych jacków?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Daj foty z uszkodzonych wtyków to postaram się pokierować co do "regeneracji" sprzętu.
    Podbij temat na PW

4. szeryf_rottingham

szeryf_rottingham Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. rowerser

rowerser Guest

Prosty domowy sposób. Kupujesz jacki tyle ile Ci potrzebna, odcinasz te popsute. Obierasz ładnie izolację z kabelków w jednym jacku będą 2kabelki, podłączasz kolorkami i śmiga jak nowe. Ja takim podobnym sposobem zrobiłem przejściówkę z jednego jacka na czincze.

6. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Szeryf myślę że odpowiedź która poszła na PW wystarczy.
    Zamykam i ew pytania kieruj jak zawsze :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum